Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE]Ile % na nie zbanowanie konto na FishBot?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam mam 65 lvl sura bm bez eq inni podpowiedzieli mi żeby grał na fb. I bym prosił o linka ale i też do jakiegoś poradnika żeby konto nie stracić i ile mam % że konta nie zbanują?? ;p

 

I sry za brak prefiksu proszę moda o dodanie zapomniałem ;p

Edytowane przez Asta
3c19de77570490e5m.jpg
Opublikowano

Opcja działa, lecz GM ma na to sposób, chyba jak przychodzi na nie widoku to nie wykrywa. Nie ogarniam, ale 2 dni tamu sprawdzałem opcje przy GM'ie w m1 i działało...

Jeśli pomogłem daj + ziom.

Legenda
Opublikowano

Tak. Szansa na zbanowanie zawsze jest, dlatego albo łowisz w trudno dostępnych łowiskach albo blokujesz skutecznie hs.

exModerator Metin2 | exModerator DOTA

Opublikowano

Wystarczy że GM zobaczy jak łowisz i nie reagujesz na jego osobę (nie odpisujesz na pw) to już masz zapewnionego bana.

Wykonuję wszelkiego rodzaju modyfikacje/instalacja dla CMS: PHP-Fusion, Drupal, WordPress, MyBB, phpBB, IP.Board.

 

Poszukuję grafika komputerowego z bardzo dobrą znajomością oprogramowania Adobe Photoshop do stałej współpracy. Na dzień dzisiejszy potrzeba wykonać około 20 szablonów WWW.

Oferty i pytania proszę kierować na PW lub e-mail RastaJoint(at)spoko.pl.

Nie pomagam na prywatnie odnoście gry

Metin2 czy Tworzenia stron www, masz problem? Pisz na forum a postaram się go rozwiązać

Opublikowano

Teraz odradziłbym fishbotowanie, ponieważ ostro wzięli się za banowanie. Chyba że jakąś postacią 30lvl to tak, ale tej sury bym nie ryzykował.

Zablokuj HS i mała szansa na bana, ponieważ zawsze jest szansa...

1356721310-U739101.png

Opublikowano

JA zostałem przyłapany chyba z 8 razy już w ciągu 2 tygodni i dostałem jednego bana bo byłem się kąpać i nie miałem jak odpisać no a on do mnie napisał ;d a tak to łowie, alarm działą on sobie do mnie pisze alarm się włącza, ja odpisuję rozciągam rozmowę i w końcu odpuści i nie ma bana :) A jak odpiszesz odrazu i napisze, że masz to sobie pewno żartuje tak jak raz u mnie ;[

E9mwj60.png

Opublikowano

A więc tak co do banowania mój kumpel posiadał surę 45lv all eq +9 i łowił sobie rybki na fishbot :) aż do czasu gdy admin go przyłapał ;) to od razu dostał bana ;/ więc nie polecam używać

 

bo można porzygać się szybko postacią ;)

Pomogłem Kliknij

axyc.png

wub.gif

Opublikowano

A więc tak .:-) Jeżeli źle zablokujesz HS_A tak czy inaczej dostaniesz bana . I GM-owie teraz bardzo dużo banują uwierz mi :) Wiem co mówię mi poszło 18 kont na syrku inny email :) . Masówka i tyle .:>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...