Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Mam takie pytanie jak w temacie, ile slotów uciągnie mój komp. Uprzedzam, że nie jest to supernowoczesny jakiś komp

Procek: Intel Pentium 2x2 GHz

Ramu 3 gb

net 2mb

 

Wiem, że to złom tylko zastanawiam się czy pociągnął by chociaż marne 10 osób czy mogę sobie pomarzyć? Ogólnie sory za błędy jeśli jakieś tu wystąpią, ale pisałem to na szybko

 

Nie chciałem stawiać nowego tematu więc tu się jeszcze pytam czy może dać ktoś poradnik jak postawić cuboida przy pomocy world guard?

Edytowane przez xxXdywanXxx
sygnaturaaa.jpg

Opublikowano

pociągnie z 10 osób. ale już gdy na serwie będzie 15 osób to zaczną się ostre laggmensy xD

Jeżeli pomogłem daj +

 

Jeżeli nie pomogłem też daj +

 

Jeżeli cię pochwaliłem daj +

 

Jeżeli cię zwyzywałem też daj +

 

Jeżeli mnie lubisz daj +

 

Jeżeli mnie nie lubisz tez daj +

Opublikowano

Ja mam net 6mega, procek 1.8 (poczciwy sempron:D) i 768 MB ramu.... Przy 8 osobach i odpalonym samym kliencie gry nie muli ;D Nikt sie tez na lagi nie skarży ;P Więc nie wiem jak wy to liczycie;D

Opublikowano

Ludzie do tego najważniejszy jest net on ma 2mb's ja mam 1mb :( ja uciągam max 2 ale lagi więc on uciągnie max 3 bez lagów

Listę tematów znajdziecie na moim profilu :)
4fun
Czemu mam tyle - ? Bo je zbierałem! Teraz zbieram "Lubię to!"
Click ;D
Proszę o zdjęcie 10%

Opublikowano
Nie chciałem stawiać nowego tematu więc tu się jeszcze pytam czy może dać ktoś poradnik jak postawić cuboida przy pomocy world guard?

 

 

1. Wpisz komendę /item 271, lub //wand - otrzymasz siekierkę, którą będziesz wszystko robił.

2. Zaznacz teren, PPM początek i LPM koniec.

3. Teraz wpisz komendę: //expand 100 100 up, następnie /region define miasto nick_właściciela.

 

Cuboid na miasto stworzony!

 

Teraz dodawanie graczowi działki w mieście:

 

1. Zaczynamy od zaznaczania terenu i wpisania //expand 100 100 up.

2. Wpisujemy /region define nazwa_działki nazwa_gracza

3. /region setparent nazwa_działki miasto

 

Cuboid dla gracza stworzony!

y5r5.png

Opublikowano (edytowane)

1. Wpisz komendę /item 271, lub //wand - otrzymasz siekierkę, którą będziesz wszystko robił.

2. Zaznacz teren, PPM początek i LPM koniec.

3. Teraz wpisz komendę: //expand 100 100 up, następnie /region define miasto nick_właściciela.

 

Cuboid na miasto stworzony!

 

Teraz dodawanie graczowi działki w mieście:

 

1. Zaczynamy od zaznaczania terenu i wpisania //expand 100 100 up.

2. Wpisujemy /region define nazwa_działki nazwa_gracza

3. /region setparent nazwa_działki miasto

 

Cuboid dla gracza stworzony!

Dzięki :D dam + Tobie i jeszcze 2 albo 3 osobom, którzy dali jakieś sensowne wypowiedzi

 

Przy zakładaniu cuboida na miasto można dać kilku właścicieli? Np dla głównego admina i 2 modów

Edytowane przez xxXdywanXxx
sygnaturaaa.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...