Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WAŻNA INFORMACJA DLA KAŻDEGO, KTO CHCE POMOCY


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Przesiadując często na forum widzę różnorakie problemy z serwerem lub klientem, ale tak na prawde większość nie podaje żadnych danych. DLATEGO PROSZĘ O WKLEJANIE SYSERR.TXT I SYSLOG.TXT Nie wiecie co to jest ? Otóż w syserr mamy wszystkie błędy, zamiast gdybać co się stało, można przeczytać log i dojść do odpowiednich wniosków. Syslog to log z pracy, można sprawdzić co zrobił ostatnim razem zanim się wyłączył.

A więc teraz mała instrukcja.

Jeżeli nie działa serwer, wpisujemy w konsoli (putty, virtualPC itp)

To jest ukryta treść, proszę

i sprawdzamy czy na liście jest : db, game(auth) i game (oczywiście jesli ktoś ma 2ch to będzie więcej game, oraz game99)

 

Jeżeli któregoś z tych procesów nie ma, wklejacie syserr i syslog.

Gdzie znajde te pliki ?

 

Są one w folderach game. Podam przykłady

 

dla rain 2006

 


/usr/rain/game/
/usr/rain/auth/
/usr/rain/db/

sygna.png
Opublikowano (edytowane)

Nie było folderu "game" w plikach rain, ew.

To jest ukryta treść, proszę

A do tego nie istnieje plik syslog.txt i syserr.txt na serwerze, tylko w kliencie. (syserr.txt)

 

Bo na serwerze jest samo syserr / syslog, a nie pliki tekstowe =p

Edytowane przez Bambus3k™

307681428489538142351.png

Metin2 Balmora Staff

Opublikowano (edytowane)

Nie było folderu "game" w plikach rain, ew.

To jest ukryta treść, proszę

A do tego nie istnieje plik syslog.txt i syserr.txt na serwerze, tylko w kliencie. (syserr.txt)

Ta bylo tam 6 game

 

Ale jak nie ma na serwerze syserr ? lol

 

//edit

Bambuskowi chodzi o format plików.

Edytowane przez xDeStRuCtx
sygna.png
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...