Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Potrzebuje kilku odpowiedzi w sprawie priva na win7


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

 

Kiedyś się zajmowałem robieniem takich najłatwiejszych privów, dzisiaj mam zamiar wrócić do tego i zrobić serwer dla znajomych,

więc mam kilka pytań co do tego, z góry wielkie dzięki za każdą odpowiedź będę nagradzał + i 5 :)

 

 

1.Poszukuje poradnika na stworzenie serwera [hamachi] na router (jak ma to znaczenie to na win 7) (postawienie od postaw i jakie programy do tego [win 64 bit])

 

2.Poszukuje plików serwerowych (nie muszą być to tzw. gotowce) tylko najlepiej na plikach 2011/10,

zabezpieczone przez różnymi hackami, w 100/99 spolszczone i odbogowane misje/skile/kd itp (jeśli są)

 

 

3. jakiegoś klienta z wgranymi stalkami/hwangami/new broniami + mile widziane mapki (choć nie koniecznie) dobry do edycji ^^

 

Jeśli masz odpowiadać w stylu "poszukaj sobie pełno tego" ---> to proszę się wstrzymać od takich wypowiedzi nie chcesz pomagać to nie...

 

Pozdrawiam...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...