Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Zlecenie] Sygnatura i avatar


lukalski

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1316220837-U250803.png

 

Tematyka : Słuchawki, kobiety, muzyka

Wyokość: 200

Szerokość: 800

Napis/y: lukalski

Kolorystyka:Jak chcesz;]

Dodatkowe informacje od zlecającego:Sygnatura wg. Twojego upodobania ;]

Opublikowano

lukalsky.jpg

taka skromna :( << chyba za duża ... ale jestem pewien, że dałem800x200

[img= http://img99.imageshack.us/img99/9308/lukalsky.jpg]
by [url=http://www.mpcforum.pl/user/274919-xamizo/][font="Times New Roman"][size="4"][color="#FF8C00"]xamizo[/color][/size][/font][/url]

@edit

sorry za blad w napisie

Opublikowano

Ja się nigdy nie poddam :)

lukalski2.jpg

 

 [img=http://img220.imageshack.us/img220/1408/lukalski2.jpg]
by [url=http://www.mpcforum.pl/user/274919-xamizo/][font="Times New Roman"][size="4"][color="#FF8C00"]xamizo[/color][/size][/font][/url] 

Opublikowano

Mówiłem, że się nie poddam :D ?

Powiedz co nie pasuje :P

lukalsky3.jpg

[img=http://img685.imageshack.us/img685/21/lukalsky3.jpg]
by [url=http://www.mpcforum.pl/user/274919-xamizo/][font="Times New Roman"][size="4"][color="#FF8C00"]xamizo[/color][/size][/font][/url] 

Opublikowano

Następna :

1317482499-U274919.jpg

 

//edit

@down

rozumiem :]

Poprostu w głównym temacie nie dałeś jasno tego do zrozumienia :)

Jutro cos się postaram zrobić, ponieważ dziś ide na bibe :D

Pozdro ;P

Opublikowano

Nie! Nie! Nie! No kurde nie możesz trafić w mój gust. Może wykorzystaj to. Już nie koniecznie tematyka muzyczna :P

 

http://wallpapers.net/wallpapers/abstract_cubes-852x480.jpg
http://wallpapers.net/wallpapers/headphones-1280x800.jpg
http://wallpapers.net/wallpapers/blue_whirl_2-1280x800.jpg
http://wallpapers.net/wallpapers/shattered_disc-852x480.jpg
http://wallpapers.net/wallpapers/explosion_texture-1280x800.jpg

 

 

Dodaj ładną, dopasowaną czcionkę, troche swiatla czy tam czegoś i moze coś wyjdzie...

Opublikowano

Nie! Nie! Nie! No kurde nie możesz trafić w mój gust. Może wykorzystaj to. Już nie koniecznie tematyka muzyczna :P

 

http://wallpapers.net/wallpapers/abstract_cubes-852x480.jpg
http://wallpapers.net/wallpapers/headphones-1280x800.jpg

Dodaj ładną, dopasowaną czcionkę, troche swiatla czy tam czegoś i moze coś wyjdzie...

Juz ładnie :D?

<sry, że tak późno :D>

juz się podoba ? hm ?

a jak nie to powiedz .. co nie tak :P

luklaski6.jpg

Pozdro

xamizo

//edit

@down

pewnie dlatego, że jestem początkujący i nie zabardzo się znam :P

Nie mam chyba do tego serca ;>

Opublikowano

No kurde, nie podoba mi się, ja sie na tym nie znam, ale wiem, ze w Twoich pracach nie ma tego, co jest potrzebne kazdej sygnaturze. W tej ostaniej panuje jakiś nieład, nie wiadomo co to jest, gra świateł jest robiona na odwal.

 

 

Czekam dalej !

Opublikowano

To nie jest sygna to jest tapeta ale ze skalowalem ja.

BEZ NAPISU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fdszgsdgsdgsdgd.jpg

 

 

Przepraszam, gdzie tu można się wyrzygać ?

 

BEznadzieja ^^

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...