Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Podłączenie głośników do TV Toshiba Z3033


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, ostatnio uszkodziłem sobie kabelek Cinchowy z jackiem (wyrwały się). Znalazłem drugie z obydwoma końcami Cinch i postanowiłem że dopóty, dopóki nie zakupie prawidłowego kabla to podłącze te do telewizora.

I mam problem nie wiem do czego dokładnie podłączyć dużo jest wejść z cinchem lecz żadne nie działa, do dekodera też nie działa. W instrukcji też nic nie znalazłem oprócz połączenia Regza-link lecz głośniki tej funkcji nie obsługują. Jakby co głośniki to 2.1- Manta Multimedia Speaker M1800

Pozdrawiam

aqcu39P.png
Opublikowano

jak może nie obsługiwać !! musi, w tv podłączasz na Audio OUT ( wyjście ) w mancie normalnie Audio IN ( wejście, zresztą ma tylko to gniazdo )

 

to raczej tv nie ma wyjść RCA ( cinch ) z audio , jedyne wyjście to złącze Scart z kablami wyjściowymi audio , można kupić przejściówkę z odpowiednimi gniazdami RCA 49_1287606944.jpg

 

nawet lepsze to podłączenie niż prze gniazdo głośników podłączać TV do wzmacniacza

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Oto zdjęcia telewizora i głośników (Sorry za jakość, lepiej być nie mogło):

 

dsc00143c.jpgdsc00145w.jpg

 

Możliwe ale że źle jest podłączone ale to już było przekładane na różne sposoby ;P

aqcu39P.png
Opublikowano

przecież ci napisałem, TV nie ma WYJŚCIA audio w RCA czyli na cinch

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Ja mam telewizor sony i mam normalnie kino domowe na chinche podpięte :)

 

To nie wiem co u ciebie jest nie tak :unsure:

 

Kup tą przejściówkę na RCA kupisz to nawet na bazarach za kilka złotych

 

 

// 700 post :D

Opublikowano

telewizory niższych klas maja tylko wejścia w RCA , reszta w SCART jest ( we/wy audio , we/wy video , RGB i sygnały sterujące dla innych urządzeń ) albo zewnętrzne urządzenia wyjściowe podłącza się kablem optycznym

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

literówka już poprawiłem literki :P

właściwie ma być złącze RCA ( Radio Corporation of America ) czyli potocznie cinch ( a to przy okazji słówko hiszpańskie )

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...