Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Z: Odpowiedzi Na Nurtujące Was Pytania. Rozwiązanie Waszych Problemów Tutaj!


Athis

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Yoooj

nie powiedizales mi jak sie robi bypass.

 

pozatym

co to to jest "no blink" ?

bardzo bym prosił aby odpowiedział Yoooj smile.gif

 

Dodano

 

jakos ja nie widze nigdzie dodanego tego

 

///Yoooj/// Przeczytaj jeszcze raz, to co napisałem na górze, tak pomyliło mi sie *naprawione*. Nie muszę Ci odpowiadać na takie prowokacyjne pytania, powtarzam po raz setny temat działa na zasadzie PPP, czyli odpowiadają WSZYSCY! Cholera!

 

Jajku powiem ci ze dodales Blink Godmode to fakt, ale Piotrek pytal o no blink, a sama istota blink godmode polega na ciaglym blinkowaniu, czyli wylaczenie opcji blinka dyskwalifikuje funkcjonalnosc blink gm, wiec lepiej edytuj pierwszy post, poniewaz nie ma w nim odpowiedzi na pytanie Piotr, a w jego poscie napisales ze dodales

 

i pytanie o tworzenie bypassa nie jest prowokacja, poprostu chcialbym wiedziec jak takowego stworzylc, w zwiazku ze stworzyles ten temat, ufam iz potrafisz odpowiedziec na moje pytanie, na ktore nie znam odpowiedzi

×
×
  • Dodaj nową pozycję...