Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Kim zagrać na new privie?


Kim zagrać ?  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kim zagra? ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Siemka

Niedługo startuje serwer prywatny metin2. Exp na nim będzie do 75 dosyć łatwy (w 2/3 dni powinno się go wbić), potem jest już trudniej. Max lvl chyba 110. Siłę szamana podniesiono. Najlepszą bronią będzie syrek itp, a ze zbroi szmaragd ze stalki. Po wbiciu 50 lv starczy kasy na 50 dodań i zmian bonów. Ze skillami gdzieś podobnie.

Kim polecacie mi na nim grać ? Udzielajcie się w ankiecie i w postach. Liczy się dosyć przyjemny exp i niezły w pvp.

 

@Edit

Ta postać musi jeszcze dawać rade rozbijać metki 85,90.

Gamus tak o tym samym privie myslisz :>

Edytowane przez Tomoyko

Cześć

Jeśli potrzebujesz sygnatury/awatara, pisz do mnie :)

Podaj:

Wymiary:

Co ma być napisane:

Temat sygny/awatara:

Oczywiście wszystko za darmo.

Opublikowano

Już się domyślam jaki to serwer :)

 

Polecam Szamana, na początku będzie ciężko, ale po wbiciu odpowiedniego poziomu będziesz "wymiatać" jeżeli skompletujesz dobre eq :)

Opublikowano (edytowane)

exp: body / wp

pvp: body / bm / smok

 

ja bym proponowal zagrac bodym lup wp i potem zmienic na bm

 

@edit

dzieki sym za -

Edytowane przez jakubj01

pomogłem? daj LAJKA

 

171_927997_229850387226167_3694117.jpg

Opublikowano

Polecam ninje dagger . Jeżeli będzie konik na start to expisz na koniku aż dropniesz smocze noże , później już leci z górki . Ninja dagger także nie jest słaba w pvp , bo jest to jedna z najlepszych klas do pvp i pvm .

Ja zbierać tylko + i dziękować za te + !

Opublikowano

Ja polecam Sure WP,poniewaz sura prawie kazdy gra na poczatku oraz sie nia dobrze expi i jeszcze jesli chcesz to sure na dropa w red lasku zeby miec kase lub na inna postac eq.

1316634418-U255649.gif
Opublikowano

Wedlug mnie najlepszy do expa jest Sura Wp :)

Gralem ta postacia duzo razy i naprawde dobrze mi sie gralo.

A jesli wbijesz 86lvl polecam zmienic na Sure Bm :)

Opublikowano

He-he, satab.

No cóż. Trochę idiotyzmem jest pytanie kim należy grać, moim zdaniem oczywiście :) Kim grałeś do tej pory, tym graj teraz. No chyba że to ma być typowo na topkę, to polecam połączenie wp + buffek, do expa świetny duet co chyba wie każdy a i metki na luzie poklepiesz.

Pamiętajcie jakby co to gwałcę za pieniądze. Dla znajmoch taniej

1342438901-U0.png

jam jest król nobuf.

można mnie spotkać grającego w metina.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...