Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Pytanie] Przyśpieszenie filmiku a danym momęcie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam nagrywam filmiki z minecrafta i chce zrobić wierze ale oczywiście nie będę całość nagrywać ponieważ mam limit 15 min no i chce to przyśpieszyć i dodać do tego muzykę

 

Nagrywam Frabsem!

 

 

 

 

coś takiego jak tutaj :http://www.youtube.com/watch?v=Ul6MvTT1uik&feature=channel_video_title

 

 

min 1.38

Opublikowano (edytowane)

Powiem Ci, że to nic trudnego. Musisz posiadać Sony Vegas, Camtasie lub Corel VideoStudio. Jak już masz ten program, to robisz projekt filmu, poźniej zaznaczasz początek fragmentu, który ma być przyspieszony, oczywiście podziel, następnie koniec owego przyspieszanego fragmentu - również podziel. Kiedy już to zrobisz, kliknij PPM na tym wyciętym fragmencie i wybierz opcje Przyspiesz lub niekiedy Zmień Prędkość. Ustawiasz wszystko co należy i masz. Usuwasz dźwięk i podmieniasz muzyką bądź specjalnie nagranym swoim głosem do tego fragmentu ( jak chcesz to zobacz na moim filmiku http://www.youtube.com/watch?v=vIw89qD7N3w od 14:00 ). Nic prostszego :)

Edytowane przez Palmaa
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...