Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] super knife lub jego odpowienikowi


michalbtm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam wczoraj na nowo zaczelem ghrac w ca eu i uzywam gordona 1.5.5 i takie pytanie jest dzialajacy super knife ? lub cos zebym mogl sie pozbyc tych zombie ( uzywam telekill ) ale na dluzsza mete to nei wystarcza . dziekuje

1377531174_U173186.jpg

Opublikowano

2 X up sprawdzalem pobralem z 3 ale raczej nie wazne bo pisze ze : begin corrupted ( czy jakos tak ) wiecie o co chodzi chyab ze komus ktorys dziala to prosze o linka + instrukcja i1 x up thx czekam

1377531174_U173186.jpg

Opublikowano

1.Był mod na telekill'a , supersaber ;D

 

Ale chyba tera nie działa.

 

2.Hack się zwie RapidFire masz go w Black Cipher'ku ale nie wiem czy działa itp.

 

3.Używaj takich kompinacji na zom. Tellekill + RapidFire + Weapon Range + ( jak chcesz aim bot ) .

 

Najlepiej zobacz se to :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/374768-tutgdzie-mozna-zcampic-na-cf/

 

 

 

Opublikowano

Rapid fire - jest w niektórych hackach

Mod knife - Możesz go mieć ale musisz zrobić "bypassa "

 

To jest ukryta treść, proszę

 

a mod knife na mpc jest bardzo dużo.. ale ale! nie fatyguj sie! wejde za Ciebie w dzial -,-

To jest ukryta treść, proszę

To jest ukryta treść, proszę

To jest ukryta treść, proszę

 

bez bypass'a nie ruszy!

Opublikowano (edytowane)

jak bym nei sprawdzi zadncyh modow to bym nie napisal po prostu kazdy jaki uzylem to mnei wywalalo i duel begin corrupted czy jakos tak dzieki za linki a mam jeszczep pytanie i zeby neui bylo

Brak wyników dla 'bypass'.

Brak wyników dla 'by pass'.

i jak sa tep liki mele to tylko podmieniam czy bez injectora sien ie obejdzie ? btw jaki injector pod windows 7 home premium x 64

Edytowane przez michalbtm

1377531174_U173186.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...