Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne]Dobre i złe strony każdego globalnego serwera Metin2


Serwery Globalne  

70 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który serwer Twoim zdaniem jest najlepszy ?

  2. 2. Który serwer Twoim zdaniem jest naj?atwiejszy ?

  3. 3. Na którym serwerze mo?na najlepiej zarobi? ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Ok na początek trochę info... Wielu osobom znudziły się prywatne serwery i chciałyby powrócić na PL ale wiedzą że polskie serwery są też już ekhm... zabocone.Dodam tutaj przeważnie każdy global, który się czymś różni od siebie.Nie chodzi mi o te globale z GameForge.Więc zacznę od Metina SG!

Dzisiaj dam tylko 2 serwery bo już nie mam czasu więcej pisać, jutro dodam jeszcze PL i US, możliwe że znajdę też inne.

Głosujcie i przeczytajcie całość.

Jeżeli nie dodałem jakiegoś globala, piszcie do mnie prywatną wiadomość lub post w temacie.

Myślę jeszcze nad nowymi pytaniami do ankiety, jeśli chcecie piszcie o to.

Wypiszę trochę hacków, które działają na Metin2.co.kr .

Jeśli możecie pomóżcie uzbierać mi informacje o PL i innych serwerach.

To na razie tyle.

 

1.Metin2 Singapore

 

 

 

Część informacji pobranych ze źródła [http://www.mpcforum.pl/topic/245329-tut-metin2-sg/]

 

Informacje ogólne:

 

Wiele osób zadaje pytanie czy to priv , z góry mówię że jest to globalny serwer założony przez byłego GM , który wykupił pliki od Ymir'u .

Wiele osób zadaje pytanie czy dostaje się tam na start coś lepszego niż na innych globalach . Odpowiedź brzmi Tak - dostaje się Is na 7 dni

Wiele osób zadaje pytanie czy działa tam DMG hack . Z góry mówię że nie działa bo są za dobre zabezpieczenia i proszę nie wciskać kitu ludziom.

Wiele osób zadaje pytanie czy da się tam wystawiać rzeczy z IS do sklepu . Odpowiedż Tak można wystawiać rękawice złodzieja , pierścienie expa , pelerynki męstwa . I o dziwo jest to bardzo tanie np. Rękawica dropu na 2 H około 150 - 200k. Ale do cen przejdziemy niżej.

Wiele osób zadaje pytanie czy da się tam wejść do v2 darmowo otóż jest tak że co jakiś czas GM mianuje członka królestwa dowódcą i wtedy można podchodzić do niego i on nas będzie mógł przeteleportować do v2 za free.

Wiele osób zadaje pytanie czy drogie są tam SM powiem tak za około 100 zł masz 3 itemki wybonowane na maxa.Jest 1 serwer.

 

Jeśli chcesz zacząć grać na hackach to szukaj innego serwera, mają takie zabezpieczenia, że wykrywają niedozwolone oprogramowanie po pięciu minutach gry.

Gra się całkowicie po angielsku, nie banują obcokrajowców, pisać na czacie należy po angielsku ale nie bój się że jeśli napiszesz coś po polsku to dostaniesz bana.

U Heuyk-Young w m1 można tylko jeden raz zmienić królestwo za 20k.

W weekendy jest exp 10/25/50%, zależy kto wygra.Przeważnie wygrywa Jinno i mają 50% a Shinsoo (Pandemonia) 10/25%... gra się w Shinsoo ponieważ jest tam dużo polaków i jedyna najlepsza polska gildia [Eternal], w Jinno same szwaby.Na serwerze co parę tygodni są wprowadzane aktualizacje, nie tak jak GF... Można się bardzo dobrze poduczyć angielskiego.Częste eventy, wraz z kalendarzem eventów na forum.

Dropią zwoje powrotu, mikstury szybkości u handlarki 10 sztuk za 10k (30% speeda).Kamienie duszy +5

 

 

 

Cennik:

Wojownik :

- Silne ciało 150k - 200k

- Aura miecza 1,1kk - 1,5kk

- Wir miecza 100k - 250k

- Berserk 200k - 350k

- duchowe uderzenie 90k - 150k

 

Sura:

- czarowane ostrze - 200k

- czarowana zbrojka - 150k - 200k

- ognisty duch - 50 k

- strach - 50k

 

Ninja:

- zasadzka - 100k

- wirujący - 50k

- chmurka - 10k

- ognista strzała - 50k - 100k

- trująca strzała - 50k

 

Szaman:

- błogosławieństwo - 100k

- pomoc smoka - 50k - 200k

- leczenie - 50-100k

- odbicie 10k

Są to najważniejsze Skille

Bronie oraz zbrojki :

1.Fms nie zważając na średnie + 0 wart około 300 - 700k

2.Tygrysia +9 oraz zbrojki na 18 +9 około 1,5kk - 2,5kk

3.Bronie na 65 około 200k sztuka

4. Stal +0 1kk

5. Itemi z pż:

- 500 pż około 300k

- 1000 pż około 1kk-3kk

- 1,5 pż około 4-8kk

- 2k pż 10kk- 15,5kk

6.Ebony +9 bez bonów około 35 kk.

Inne itemki:

kawałek klejnotu 250-300k

medal konny 100-200k

kamień duchowy 400-500k

zęby orka 60-130k

bodzie 1-1,5kk

księgi poli 400k

sun zi 300k

wu zi 300k

każdy marmur 100-200k

rada pustelnika 1,5kk

zwój egzorcyzmu 2,5-3kk

zaczarowanie przedmiotu 5kk

wzmocnienie przedmiotu 3-5kk

quest potion (do misji biologa) 1kk-1,5kk

 

Eventy:

- OX - w każdy wtorek i czwartek

- Weekendowe raty+

- Eventy rybackie (3 drobne ryby = szkatułka = moby/przedmioty is)

- Każdy piątek o 17 wojny gildii

- Chowanie się GM na mapkach

- Quizy

Więcej nie pamiętam

 

 

Odnośniki do strony i forum serwera.

Strona główna:

To jest ukryta treść, proszę

Forum:

To jest ukryta treść, proszę

Download:

To jest ukryta treść, proszę

 

 

 

 

2.Metin2.co.kr (Korea)

 

 

Informacje ogólne:

 

+-Koreańczycy mają siedem godzin do przodu.

+Na początek dostajesz tygre+2,tarcze+2,hełm+2,szeroki+2 itp

+Dropią zwoje powrotu

+Spoty wolne

-Ludzie grają tylko w Jinno

+Metiny (5lv,15lv) otaczają m1 i respią się co parę sekund.Więc nie ma problemu ze znalezieniem go.

+10 Instrukcji do skilla G (nie ma tam KU)

-Gorszy exp i drop ulepszaczy niż na PL

-Nie ma jeszcze żadnego działającego exp bota (poza waithackiem od Misiekantosa, na którym co parę sekund loga ;/ )

+Możesz kosić na hackach, a bana na pewno nie załapiesz.Działający fishbot.

+W jinno polska gildia xTreme (się dobrze rozwija)

+Kolczyki smoka i inne dostępne w grze (Kolczyki z Kości Smoka = 600 DEFA więcej, na 50 godzin,można zdejmować)

+Możliwość handlu przedmiotami z IS'u

+Nowe fryzury i 6 skill u woja i ninji

-Zamotane koreańce ^^

-Ciężko coś kupić, jeżeli chcesz napisać coś... ekhm... po koreańsku

+- Przedmioty zniżone levelowo

-Ulepszacze potrzebne od +1

+Pierścionki Expa 50% na 10h (8kk-10kk)

-Misje po koreańsku.

-Lekko zmieniona rejestracja.

+Kamienie duszy +5

 

 

Cennik:

Instrukcje

Instrukcje

 

 

Wojownik : book_11.pngbook_12.png

- Berserk 50k - 300k

- Aura miecza 100k - 300k

- Wir miecza 50k - 150k

- Silne ciało 50k - 200k

- Duchowe uderzenie 50k - 200k

 

Sura : book_15.pngbook_16.png

- Czarowane ostrze & Czarowana zbroja 100k - 300k

- Strach 50k - 150k

- Smoczy Wir 50 - 150k

- Ognisty duch 50k - 100k

- Ogniste Uderzenie 50 - 100k

 

 

Ninja : book_13.pngbook_14.png

- Zasadzka 50k - 100k

- Wirujący 50k - 100k

- Chmurka 10k - 100k

- Ognista strzała 50k - 100k

- Trująca strzała 50k - 100k

 

Szaman : book_17.pngbook_18.png

- Odbicie 10k - 100k

- Błogosławieństwo 100k - 300k

- Pomoc smoka 100k - 300k

- Smoczy skowyt 50 - 100k

- Leczenie 10k - 100k

 

Są to Ceny Najważniejszych Instrukcji reszta od 10k do 100k

 

 

 

Bronie oraz zbrojki :

1.Fms nie zważając na średnie + 0 wart około 300 - 650k

2.Bronie na 65 około 150k sztuka

3. Stal +0 200-450k

4. Itemi z pż:

- 500 pż około 100k

- 1000 pż około 250k-500k

- 1,5 pż około 3,5kk

- 2k pż 10kk- ?kk

 

Inne itemki:

kawałek klejnotu ?k

medal konny 100-150k

Stłuczona Porcelana 3-4kk

Shuriken 300-500k

Czarny Uniform 500k-1kk

kamień duchowy 40-150k

zęby orka ?k

bodzie 1,9kk

księgi poli 300k

sun zi 300k

wu zi 300k

każdy marmur 100-200k

rada pustelnika ?

zwój egzorcyzmu ?

zaczarowanie przedmiotu 10kk

wzmocnienie przedmiotu 9kk

quest potion (do misji biologa) ?

Kolczyki z Kości Smoka +600 defa na 50h 20kk-30kk reszta tak samo

Małż 600-750k

 

 

Eventy:

?Nie byłem na żadnym

 

 

Odnośniki do strony i forum serwera.

Strona główna:

To jest ukryta treść, proszę

 

 

 

3.Metin2 PL (GameForge)

 

 

Informacje ogólne:

- Kosmiczne ceny

- Jeśli chcesz kupić coś wartościowego to tylko Kamieniami Duchowymi

- Coraz mniej graczy online

- O wiele mniej sklepów niż kiedyś

- Dość drogie niektóre ważne przedmioty w ItemShop'ie

+ Mniej dzieci neo

- Mało eventów

- Po tak długim czasie nie wystartował serwer 26, ponieważ prawie każdy powoli odchodzi na inne serwery.

 

 

Cennik:

Księgi Umiejętności

Wojownik :

- Silne ciało ?

- Aura miecza 80kk

- Wir miecza ?

- Berserk ?

- Duchowe uderzenie ?

 

Sura:

- czarowane ostrze - ?

- czarowana zbrojka - ?

- ognisty duch - ?

- strach - ?

 

Ninja:

- zasadzka - ?

- wirujący - ?

- chmurka - ?

- ognista strzała - ?

- trująca strzała - ?

 

Szaman:

- błogosławieństwo - ?

- pomoc smoka - ?

- leczenie - ?

- odbicie ?

Są to najważniejsze Skille

 

Bronie oraz zbrojki :

1.Fms nie zważając na średnie + 0 ?

2.Bronie na 65 ?

3. Stal +0 ?

4. Itemi z pż:

- 500 pż ?

- 1000 pż ?

- 1,5 pż ?

- 2k pż ?

 

Inne itemki:

kawałek klejnotu ?

medal konny ?

Ornament 6kk+ ?

Stłuczona Porcelana ?

Shuriken ?

Czarny Uniform ?

kamień duchowy 500kk-1kkk

zęby orka ?

bodzie ?

księgi poli ?

sun zi ?

wu zi ?

każdy marmur ?

Małż ?

 

 

Eventy:

- ZUO

- OX

- Obrona Króla

- Inne...

 

Odnośniki do strony i forum serwera.

Strona główna:

To jest ukryta treść, proszę

 

 

Edytowane przez Darkey
Opublikowano

Tak jak napisał UP potwierdzam...

 

 

Jeśli chcesz być zadowolony z gry graj na co.kr

tumblrmv8l.gif


Members | ProUser | PostmakerPostwriter | Wojownik Duszy

Opublikowano

@UP:

Coś Ci się pomieszało/ chyba że chodzi o to że zły dział

 

Ja uważam ze sg najlepszy, najłatwiejszy, łatwo o eq z bonami :)

 

I do autora, napisz dokładniej o co chodzi z 3 pytaniem bo jeśli chodzi o zarobek ze sprzedaży postaci, a zarobek na serwerze to u mnie są 2 różne odpowiedzi :)

Opublikowano

Jak umiesz wypełniać te reklamy to zacznij grać na z8games , tam naprawdę łatwo na tym zarobić, skille także dość szybko można wbić .

Ja zbierać tylko + i dziękować za te + !

Opublikowano

Mi chodziło o sg nie zły dział xD

 

 

Ale tak sg jeśli umiesz grać i masz czas to jest najłatwiejszy serwer ;p

 

 

Ale polecam co.kr każdemu bo z swojej gry się cieszysz :)

tumblrmv8l.gif


Members | ProUser | PostmakerPostwriter | Wojownik Duszy

Opublikowano (edytowane)

Ja tam polecam starego,dobrego Pla.Dzieci coraz mniej,ceny spadają w dół.Ja przez tydzien zarobiłem na pro eq na 65 lvl :).Na rybach xD.

Edytowane przez h3ni3k

KzcCxk2.png?1

By Myioshi

Opublikowano

Aktualka do cen kr z inst jak zechce mi się zrobię dalej łap

 

Instrukcje

 

 

Wojownik : book_11.pngbook_12.png

- Berserk 50k - 300k

- Aura miecza 100k - 300k

- Wir miecza 50k - 150k

- Silne ciało 50k - 200k

- Duchowe uderzenie 50k - 200k

 

Sura : book_15.pngbook_16.png

- Czarowane ostrze & Czarowana zbroja 100k - 300k

- Strach 50k - 150k

- Smoczy Wir 50 - 150k

- Ognisty duch 50k - 100k

- Ogniste Uderzenie 50 - 100k

 

 

Ninja : book_13.pngbook_14.png

- Zasadzka 50k - 100k

- Wirujący 50k - 100k

- Chmurka 10k - 100k

- Ognista strzała 50k - 100k

- Trująca strzała 50k - 100k

 

Szaman : book_17.pngbook_18.png

- Odbicie 10k - 100k

- Błogosławieństwo 100k - 300k

- Pomoc smoka 100k - 300k

- Smoczy skowyt 50 - 100k

- Leczenie 10k - 100k

 

Są to Ceny Najważniejszych Instrukcji reszta od 10k do 100k

 

 

 

 

 

Code :

 

To jest ukryta treść, proszę

 

tumblrmv8l.gif


Members | ProUser | PostmakerPostwriter | Wojownik Duszy

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...