Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak ustawic frapsa by było słychac kolege na skype?


Pawelekpe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

 

Jak ustawic Fraps'a by było słychac rozmowe na Skype?>

 

Moje ustawienia

 

PS:jestem MEGA zielony hihih :P

 

 

ZAKŁADKA "FPS"

 

http://imageshack.us/photo/my-images/833/fpsx.png/

 

ZAKŁADKA "MOVIES"

 

http://imageshack.us/photo/my-images/190/moviesd.png/

 

USTAWIENIA "GŁOŚNOSCI"

 

http://imageshack.us/photo/my-images/148/glosnosct.png/

 

jak dac jeszcze inne screeny to piszcie!!

Opublikowano

Kolege slychac bo to glos jak by z zewnacz a ciebie nie slachac bo nie masz ustawionego zeby bylo ciebie tez slychac :D

 

I chyba masz starego Fraps'a :P

 

Tu masz SS'a jak ma byc ustawione: (I tam gdzie jest "Mikrofon (5- Logitech USB Headset)" to jest nie wazne bo to jest ustawienie mojege mikrofonu znaczy u ciebie bedzie pewnie inaczej :D)

J14XJ.png

userbar2.jpg

koxm.png

mca.png

Opublikowano

Start > Wszystkie Programy > Akcesoria > Rozrywka > Regulacja głośności > Opcje > Właściwości > Urządzenie miksujące zmieniasz na ...input > Zaznaczasz Miks Stereo > I później włączasz Miks Stereo ii wtedy powinno słychać Ciebie i kolegi.

 

 

Mam nadzieję, że jakoś pomogłem. Fraps full wersja : //warez

34i5tub.png
Opublikowano

Frapsa można ściagnąć w prosty sposób szukając u wujka google ..

pierwszy lepszy Fraps ''najnowszy'' z chomikuj i będzie gicior . Polecam wersję 2.9.8 tam nic nie musicie szperać w ustawieniach lub szukania jakiś stereo mixów w googlach , wszystko jest ustawione idealnie :)

Nieregulaminowa sygnaturka :(


Opublikowano

niestety ale na wersji tej co masz nie jest mozliwe wlaczenie dzwieków systemu i mikrofonu mialem ten sam problem

GPU: MSI GeForce GTX 1070 GAMING X CPU: Intel Core i5-6600K Mobo: Asus Z170 PRO GAMING RAM: Corsair Vengeance LED, DDR4, 2x8GB, 3000MHz, CL15 PSU: Corsair RM550X Cooler: be quiet! Dark Rock 3 Case: PHANTEKS Eclipse P400S SSD: Samsung 840 EVO 250GB HDD: Western Digital Red 3TB Audio card: Creative Sound Blaster ZxR 

Monitor: Benq Zowie XL2411 144Hz Keyboard: Razer BlackWidow Chroma Mouse: SteelSeries Rival 300 Mousepad: SteelSeries QcK+ Headset: HyperX Cloud Black 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...