Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]Nie działają nowe tekstury terrain na kliencie 2010 ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tut dla" mondrych"

 

 

Sprawa jest tak banalna, że ten tutorial jest niepotrzebny. JA tak myślałem, ale już było kilka razy pytanie o to (tu i na gg) więc to napisze. Uwaga zaczynam !

 

tekstury terenu są w patch1

 

KONIEC !

 

 

 

Tut dla innych (no ofence)

 

Dobry day

Dziś pokaże wam, jak zmienić tekstury podłoża na kliencie 2010.

Sprawa jest prosta, tekstury sa w patch1, a nie terrain jak kiedyś.

Więc... swoje tekstury wsadzamy tam i gotowe

 

Zakaz kopiowania na inne fora bez mojej zgody bla blah blah, po co mi to ?xD

sygna.png
Opublikowano

To są jeszcze tacy którzy nie wiedzą tego :O?

[TuT]Księgi U Nauczycieli.

http://www.mpcforum.pl/topic/458194-tutksiegi-u-nauczycieli/page__p__3264731#entry3264731

Opublikowano

To są jeszcze tacy którzy nie wiedzą tego :O?

 

 

Przyznaję bez bicia, że sam tego pewien czas nie wiedziałem , ale na szczęście wiem od około tygodnia xD =)

Opublikowano

Moim zdaniem zbędny poradnik, gdy "Świadomy" użytkownik planuje robić Clienta wie co i jak, Natomiast gdy jakiś "Początkujący" chce zacząć się tym bawić pierwsze co zrobi to ściągnie jakiegoś gotowca.

Zaczyna się wystawianie tak banalnych poradników że moderatorzy powinni interweniować.

 

 

Takie jest Moje zdanie.

Opublikowano

Wystarczy skasować to w patch1, pokażę na przykładzie :)

 

 

Tu jest nasz przykładowy index, po usunięciu patch1 nie będzie nam zastępować w terrain teksturek.

To jest ukryta treść, proszę

Każdy plik o obojętnie jakiej nazwie możemy tutaj dać, poprzedzając inne pliki w ten sposób w naszym przypadku "patch6" wyczyta jako pierwszy, czyli kolejne pliki o tej samej ścieżce i nazwie nie będą brane pod uwagę :)

To jest ukryta treść, proszę

 

 

A żeby zostawić patch1, lepiej odpakować go, usunąć całe nowe terrain w patch1, spakować i od teraz czyta nam z terrain.eix i .epk ;)

 

 

 

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Wystarczy skasować to w patch1, pokażę na przykładzie :)

 

 

Tu jest nasz przykładowy index, po usunięciu patch1 nie będzie nam zastępować w terrain teksturek.

To jest ukryta treść, proszę

Każdy plik o obojętnie jakiej nazwie możemy tutaj dać, poprzedzając inne pliki w ten sposób w naszym przypadku "patch6" wyczyta jako pierwszy, czyli kolejne pliki o tej samej ścieżce i nazwie nie będą brane pod uwagę :)

To jest ukryta treść, proszę

 

 

A żeby zostawić patch1, lepiej odpakować go usunąć całe nowe terrain w patch1, spakować i od teraz czyta nam z terrain.eix i .epk ;)

 

 

 

 

Pozdrawiam

 

Danke Fast =).

 

Plus poleciał, jeżeli masz sporo czasu to napisz na PW, mam propozycję : >

Opublikowano

co daje nam ten plik patch1? ja go wyjebałem...

Metin2 To zło! Koniec z tworzeniem serwerów! Czas na publikowanie rzeczy!

Opublikowano

co daje nam ten plik patch1? ja go wyjebałem...

 

patch1 daje nam tekstury ja prdl...

zabłysnąłeś teraz ostro ;x.

[TuT]Księgi U Nauczycieli.

http://www.mpcforum.pl/topic/458194-tutksiegi-u-nauczycieli/page__p__3264731#entry3264731

Opublikowano

patch1 daje nam tekstury ja prdl...

zabłysnąłeś teraz ostro ;x.

 

Wiesz, nie orientuje się w cliencie tak jak inni. Nawet tego nie rozpakowałem wiec nie wiem co tam się znajduje.

 

Według mnie jeżeli chcecie mieć clienta po 1-2gb to zostawcie te pliki, ja bym je wywalił i zakodował cały pack w c++

 

bwt. na 2k10 dmg hack nie działa ^^

Metin2 To zło! Koniec z tworzeniem serwerów! Czas na publikowanie rzeczy!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...