Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Wprowadzenie.

Na początku wypadałoby wybrać, jaki serwer chcemy mieć:

-Bez obciążających modów

-Mixy/CW

-Na serwery 32 sloty (cody, diablo itp, easyblocki)

 

2. Wybierając firmę hostingową musimy sprawdzić opinie. Na początku surowo odradzam:

-ownserver

-postrzelaj

-gameserv

I innych firm hostujących złótówka/slot w polsce (do tego super bajery)

Nawet nie pisać o tym w temacie.

 

3. Na lekkie gry (TP, FFA, BF2, DM)

-Zabijaka

-NoLags

-disConnect

-Tserwery/gamesol (ta sama firma)

-getSlot

-ProGamers

-Shooters

 

4. Na mixy/cw/spary (1000fps)

1. ProGamers

2. GetSlot

3. Zabijaka

Te firmy trzymają fps, nie ma przyśpieszenia.

 

5. Na obciążające serwer mody:

1. Serwery dedykowane /VPS (VPS TYLKO Z WIRTUALIZACJĄ XEN!!!)

2. Gamesol/Tserwery

3. Shooters

4. Zabijaka

5. Niceshoot

 

 

Ogółem chodzi mi o to, że niektóre firmy specjalizują się raczej w serwerach 1000fps (getslot, progamers), natomiast niektóre świetnie radzą sobie z 32 slotowymi serwerami 150-200fps (na mody). Ogółem klasyfikacja według mnie wygląda tak:

1. ProGamers (Sprawdzają się w każdych warunkach)

2. Zabijaka (Świetne serwery 1000fps jak i mniej)

3. GetSlot

4. Niceshoot

5. Shooters

6. Gamesol/Tserwery

7. NoLags

8. disConnect

 

Kupując serwer dedykowany musisz kupić dość dobrą maszynę, czytaj:

To jest ukryta treść, proszę

Serwery VPS kupujemy tylko z wirtualizacją xen, gdyż tylko one zapewniają, że dostaniemy to, co kupimy.

Ale weźcie, nie tak mocno.

Opublikowano

może powiesz dlaczego odradzasz postrzelaj? :)

b_350_20_0C7203_245D19_D2E1B5_2E3226.png

 

----------Serwer Cod Mod----------

----------Jedyny taki----------

----------2 Sloty na perki----------

----------Duża wytrzymałość perków!----------

----------2 nowe statystyki----------

----------Poszukujemy Adminów!----------

----------Wkrótce więcej slotów!----------

Opublikowano (edytowane)

1000 fps - tak naprawdę to poniżej 100 jest :>

Zaraz dam jeszcze temaacik.

http://gamehostingtalk.pl/postrzelaj-pl-t-906.html

Witam,

 

od 1 pazdziernika 2009 roku pracowalem w firmie Postrzelaj.pl (aktualnie Electronic Game Studios). Od pierwszego dnia pracy wlasciciel zareczal, ze umowa pisemna przyjdzie do mnie 'na dniach', umowy nie otrzymalem do dnia dzisiejszego. Za pierwszy miesiac pracy otrzymalem wynagrodzenie w wysokosci 500 zl, mimo, ze bylismy umowieni slownie na 1200 zl/mc netto. Za dwa kolejne miesiace, tj. listopad i grudzien 2009 roku nie otrzymalem wynagrodzenia do dnia dzisiejszego. Z dniem 1 stycznia 2010 roku zaprzestalem pracy. Przez kolejne pol roku dzwonilem i smsowalem w swojej sprawie. Ciagle bylem zwodzony, ze a to nie ma pieniedzy, a to wlasnie wyszedl od niego przelew. Finalnie sprawa skonczyla sie w Sadzie. Sprawe wygralem. Mimo rygoru natychmiastowej wykonalnosci wyroku wciaz nie otrzymalem wynagrodzenia. Sprawe przejal komornik sadowy. Skany pism zalaczam ponizej.

 

PRZESTRZEGAM wszystkich i zalecam 3x sie zastanowic zanim wynajmie sie jakakolwiek usluge w tej firmie.

 

Pozdrawiam,

Przemysław Wojciechowski

EGS odpowiada jak 10 latek, dla niego sprawa w sądze to 'nic' wielkiego, wielkie mi halo.

Edytowane przez ogury

Ale weźcie, nie tak mocno.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...