Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]Jak zrobić serw no hamachi na canarymod crow =)


Gość TheMorteMaster

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na początek ściągamy crow'a:

 

http://www.speedyshare.com/files/30399279/crow-b3.2.9.zip

 

Skan:

 

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=6ff98bd472ce6f67af593ade3564a15a2c3a9e4fd9580654256ad3a3b098f1c8-1316528371

 

Po pobraniu należy stworzyć nowy folder, i wkleić do niego pliki serwerowe, a następnie wypakować.

 

Gdy wypakujemy, uruchamiamy server_x64(jeżeli masz system 32 bitowy uruchamiasz zwykły server.bat.)

 

Czekamy aż nam się wygeneruje mapa i wpisujemy do konsoli stop.

 

Teraz czas na konfigurację server.properties (otwieramy notatnikiem)

 

Ja tylko wam powiem co zrobić aby odrazu uruchomić serwer, a wy mozecie się pobawić..

 

Szukamy linijki server-ip= po znaku równania wpisujemy nasze ip z ;

 

 

 

http://twojeip.net/

 

server-port= zmieniamy na inny (maksymalnie 5 znaków, i tylko liczby!)

 

Zapisujemy, i zamykamy edytor tekstowy.

 

Jak dać sobie admina?

 

 

otwieramy ops notesem, i wpisujemy tam swoj nick z gry. Następnie wchodzimy do folderu config i otwieramy plik users notesem, w linijce :

#Adminfoo:admins
adminfoo zmieniamy na swoj nick z gry. Zapisujemy i zamykamy edytor tekstowy.

 

 

 

Jak dodać kogoś na whiteliste?.

 

 

Otwieramy whitelist notesem i wpisujemy tam nicki osób, potem robimy tak jak wyżej tylko że zamiast users otwieramy whitelist, i tam wpisujemy nicki graczy.

 

Jak edytować wiadomość powitalną?.

 

Wchodzimy do config - otwieramy motd edytorem tekstowym i ostatnią linijkę zamieniamy na naszą wiadomość.

 

Najważniejsze już wiecie, teraz możemy uruchomić nasz serwer =).

 

Jak się połączyć?.

 

 

Uruchamiamy mc.

Klikamy multiplayer.

Klkamy add server

Server name nazwij sobie serwer.

Server ip : wpisujemy nasze ip i port przykład : 94.232.33.60:23454 = te z kropkami to nasze ip a po dwukropku port. Ip i port musi być taki sam jak w server.properties.

 

 

To na tyle, myślę że uszanujecie moją pracę. Jeżeli masz błędy/pytania napisz pod tematem :). Możliwe że popełniłem jakiś błąd ort, lub w konfiguracji, jeżeli możesz napisz.

 

 

100% BY ME!.

EXPmIpC.gif

Opublikowano

minecraft_servero.jar doesn not mutch checksum!

this means some of your files are either corrupted,outdated or to new.

 

taki blad w konsoli wyskakuje.

xenoxik.png

 

Minecraft <333

Opublikowano

Dobra mam ale mam problem jak mam siebie dodac na ta white liste

 

#Sorce

 

 

?

 

Bo mi pisze bad login probowalem

 

Sorce

 

#Sorce

 

 

 

 

 

Opublikowano

bad login? pewnie dlatego że nie masz premium.Dodaj do poradnika że jak ktoś nie ma premium to trzeba zmienić online-mode na false.Nie wiem czy jest tak jak w bukkicie ale raczej tak ;D

TuT spoko ale nie skorzystam z canary.

random.jpg

 

,,Odi profanum vulgus et arceo"

 

2lvpyc.jpg

by Cristiano.

1353427424-U307916.png

by MrSpritex1 (ja)

Opublikowano

bad login? pewnie dlatego że nie masz premium.Dodaj do poradnika że jak ktoś nie ma premium to trzeba zmienić online-mode na false.Nie wiem czy jest tak jak w bukkicie ale raczej tak ;D

TuT spoko ale nie skorzystam z canary.

 

 

Wątpie, chyba że jedzie na mc pobranym z oficjalnej stronie gra w offline. Inaczej wyskoczyłoby user no premium.

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Gram na minecraftSp nick zmieniałem wielokrotnie jeszcze spróbuje z tym online, ale na inne wbijam bez-problemowo.

 

Dobra podzialalo lap +:)

 

 

Opublikowano

A czy na CanaryMod są jakieś pluginy ?

Jeśli tak proszę o link bo się nie orientuje na ich stronie z góry. THX :)

1_5565b449c02ad.png


Grafika wykonana przez StitchART

Opublikowano

E jak ja chce sie podlaczyc pisze mi java.langIllegalArgumentExeption: port out of range:84355

 

I nie moge sie zalogowac Help

Opublikowano

Czym się różni crow od zwykłego canara?

Dziwne uczucie być jednym z ostatnich pokoleń które spędzało swoje dzieciństwo na dworze, a nie przed kompem...

Opublikowano

A pluginy wchodzą te same?

Dziwne uczucie być jednym z ostatnich pokoleń które spędzało swoje dzieciństwo na dworze, a nie przed kompem...

Opublikowano

Autorze mam problem

 

Takie cos mi wyskakuje podczas właczenia serwa

 

minecraft_servero.jar doesn not mutch checksum!

this means some of your files are either corrupted,outdated or to new.

xenoxik.png

 

Minecraft <333

  • 6 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...