Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[I]Nie wiesz co kupić na perma ? Sprawdź


_BobaS.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Siema, robie ten temat ponieważ wiele ludzi Spamuje na temat '' Co kupić na Perma? ''

 

Więc tak :

 

Jeżeli lubisz strzelać z Assault Rifle's (AR) :

 

CQB, M6a2 , G36 Valkirye , Ak-74m ,M4a1 Desert Worrior , L85a1 Mod , M417 Combat , Rec7

_______________________________________________________________

 

Jeżeli lubisz strzelać z Submachine Gun's (SMG)

 

UMP45 , P90tr , PP-19 MOD .

_______________________________________________________________

 

Jeżeli Lubisz strzelać z Sniper Rifle's (SR)

 

DSR-1 SUBSONIC , L96a1 Arctic Wolf , L96a3 , TPG-1 PRO , TRG-41 .

_______________________________________________________________

 

Czytaj !

1.Jeżeli ten temat już był Sorki za Spam .

2.Te bronie które napisałem są Jednymi z najlepszych broni w Combat Arms.

3.Jeżeli się nie zgadzacie z tymi broniami to napisałem je według moich pomysłów.

 

Pozdrawiam _BobaS. ;)

Edytowane przez _BobaS.

sygnaturkahalloweenskul.png

JAK DASZ MI PLUSA TO KUPIE CI JEANSY

 

tumblr_lp5z1szl9p1qf8ohyo1_400.gif

Pokaż swój Rekord !

Opublikowano

Nie zgadzam się z tym, poniewaz w 90% jest to wdł. Ciebie najlepsze bronie Jesli miałbym Grać AR

wybrałbym CQBR bądź REC7 ^^ a nie widze SR i SMG nie wnikam bo nimi nie gram

ale ten temat nie podoba mi się..

 

@edit

 

ale Estetyka ładna i Utrzymana

Opublikowano

Tut nawet może być ..

 

Masz + za chęci

pngnp.png

 

Sygna by Me

 

 

Wykonuję sygnaturki za PLUSY  , jeżeli ci się podobają moje sygnaturki to napisz ,ale daj +

 

 

Wyjebane mam na te Plusy i Minusy .. Daj co uważasz :P

 

Giftnie ktoś w CA "Country Code Change" w zamian oddam konto do Football Team

* 142K UM

* dużo kasy

* serwer 4

Zainteresowanych pisać na Priv

Opublikowano

Nie zgadzam się z tym, poniewaz w 90% jest to wdł. Ciebie najlepsze bronie Jesli miałbym Grać AR

wybrałbym CQBR bądź REC7 ^^ a nie widze SR i SMG nie wnikam bo nimi nie gram

ale ten temat nie podoba mi się..

 

 

Kolego M4a1 CQBR nie da sie na perma kupić :D

sygnaturkahalloweenskul.png

JAK DASZ MI PLUSA TO KUPIE CI JEANSY

 

tumblr_lp5z1szl9p1qf8ohyo1_400.gif

Pokaż swój Rekord !

Opublikowano (edytowane)

On miał na mysli CQB bystrzaku.PRzyblize działania broni jak bd pisał Tuty.Co do tematu moze byc minusa nie dam ale plusa tez nie bo wypisac bronie to ja tez moge w 3 min :D

 

Ładny fail od kiedy jest taka snajperka jak L96a3.... Popracuj.

Edytowane przez nn49261111

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano (edytowane)

Nie nie da sie kupic M4a1 cqbr na perma mozna ją wylosować z black hi sec key a to ze ci chodziło o M416 napisałem juz -.-

@Bebson to był oza czasów gdy oglądałem MPC FORUM bez konta bardzo fajny temat i pomysł poprowadziłbym to ale nie mam czasu nawet na pisanie swoich pomysłow tutkow

Edytowane przez nn49261111

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

ej no takiej (bez obrazy) słabej jakości temat nie ma sensu... Odkopcie po prostu tematy GalactiXa, On robił codzienne głosowanie z broniami np typu AR i wybierali ludzie czy lubią grać i taki temat miał sens a Twój nie ma sensu z tego względu że to jest tylko Twoje zdanie...

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano

Nie widzę dlaczego miał bym kupić owe bronie . Dobrze wiem , że są jednymi z lepszych broni w CA .

Miałbym kupić np. PP-19 Mod , bo tak jest tu napisane ?

 

Zieloni na 90% tego by nie ogarneli .

Opublikowano

Moim zdaniem nie ma co robić takich tematów bo każdy ma swój styl gry

to że są to "jedne z najlepszych" broni w CA to mogę się zgodzić ale są tacy

co np wymiatają innymi brońmi jak np T-2! <_<

sygnayr.png
Opublikowano

Tut jest zbędny! W grze liczy się jaką bronią potrafi się obsługiwać, i czym najlepiej się gra. Ktoś kto wyśmienice ogarnia m16, może pokonać typa który nie ogarnia np. M416 CQB. Dużo to nie da, zresztą ja bym kupił każdą broń na dzień i przetestował.

Opublikowano
Moim zdaniem nie ma co robić takich tematów bo każdy ma swój styl gry

to że są to "jedne z najlepszych" broni w CA to mogę się zgodzić ale są tacy

co np wymiatają innymi brońmi jak np T-2!

Dokładnie to samo chciałem napisać, każdy gra inaczej, broń która dla mnie może być nie zbyt dobra bo nie potrafię nią grać dla innej osoby może być bronią która jest standardem w jej "najlepszym" wyposażeniu :)

.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...