Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowe Podróże[Hamachi][20 slotów][Whitelist]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam !

 

Chcę was zaprosić na serwer na razie na 20 slotów (Liczba slotów z czasem może się zwiększyć)

 

Serwer jest postawiony na internecie 50 Mb/s

Poniżej podam kilka pytań na które odpowiecie do osóby które

uznam za w porządku dam Ip Hamachi na Pw

Serwer jest Survival budujemy się gdzie chcemy

Cuboidy daje tylko na gotowe domki...

Creepery nie wybuchają

Zwierzęta oraz inne moby są !

niedługo kupimy serwer ventrilo

 

Zasady:

 

- Nie niszcz cudzych domow.

- Nie przeklinaj (zbyt czesto).

- Nie obrazaj Adminow.

- Nie zostawiaj koron drzew.

 

 

 

Pytania :

 

Ile grasz w minecraft ?

Ile masz lat ?

Ogarniasz ?

Masz mikrofon ?

 

 

 

Admini : Szoku, Moderator : Lukasz96pl

Ip Serwa : 5.133.128.67

Hasło :Podam na pw

Edytowane przez szoku13

1318607859.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomogłem kliknij + :)

Opublikowano

To jest publikacja czy nie? - IP musi się znajdować, a wl możesz wprowadzić jako dodatek do twojej "rekrutacji". :huh:

 

 

@edit

 

Nic się nie stało, naprawdę. Jestem tu po to aby nieść pomoc, a jak poprawisz będzie guts.

Opublikowano

Ile grasz w minecraft ? 1rok

Ile masz lat ? 14

Ogarniasz ? Tak

Masz mikrodon ? A co to jest mikrodon ? Przepuszczam że to coś z chemi xD

 

Nick: papolak

 

P.S Można ip?

Nie ma sygnatury, bo była brzydka :c

Opublikowano

To jest publikacja czy nie? - IP musi się znajdować, a wl możesz wprowadzić jako dodatek do twojej "rekrutacji". :huh:

Sorrka pierwszy raz piszę tego typu tematy naprawie to.

1318607859.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomogłem kliknij + :)

Opublikowano

Ile grasz w minecraft ?: Gram już 4 Miesiące

Ile masz lat ?: 12 ( ogarnięty jestem jak 16 latek ;D)

Ogarniasz ?:Ogarniam.

Masz mikrofon ?:Mam ;))

 

 

Nick: HardCorowy

Daj + , proszę Cie. To nic nie kosztuje , daj + , a odwdzięcze się!!

Opublikowano

Ile grasz w minecraft ? Od początków Alphy

Ile masz lat ? 15

Ogarniasz ? Pewnie

Masz mikrofon ? Mikrofon mam ale mój komp ma problemy z nim :]

 

Jeżeli szukacie adminów,modów itp zgłaszam się na ochotnika :]

posiadam b.duze doświadczenie znam komendy na : bukkita worldedita i wszystkie inne przydatne pluginy :]

 

Ps: poproszę o ip

×
×
  • Dodaj nową pozycję...