Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam gry w którą kiedyś gralem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, sprawa wygląda tak że zapomniałem nazwe gry w którą grałem może rok temu xD

Bardzo mi sie podobala ale z powodu choroby nie odpalilem komputera przez 2-3 miesiace, potem format i ogolnie zapomnialem o tej grze :P

Kiedys pisalem podobny temat, w dziale Pogaduszki że szukam takiej gry ale nie ma mozliwosci sprawdzenia WSZYSTKICH tematów stworzonych przez okreslonego uzytkownika. Pokazuje tylko 5 ostatnich ;/

 

Opis:

Graliście w League of Legends? Postać: Khartus. Dosłownie wyglada tak samo jak w tej grze ktorej szukam.

Gra byla lekko typu Heroes 3, gdy sie walczylo to gra wygladala w sposob po lewej stronie byla postac i po prawej potwory. Po środku tabelka Atak, Magia itd.

Byla mozliwosc posiadania skillow bodajze, 1 2 3 lvl ?

Slowa ktore zapamietalem z nazwy to hmm... Ace ? Age? War?

Wszedlem w google grafika i kombinowalem z roznymi nazwami typu Ace of War, Age of War, War of Ace, Age of Ace itd. Nie ma zadnej takiej gry.

 

Ale prawie jestem pewien ze gra miala w nazwie 'War'.

Można było grać tym magiem, centaurem, bodajże wojownikiem i kimś tam jeszcze.

Jak potraficie jakos sprawdzic wszystkie tematy jakie napisalem bylbym wdzieczny.

Jezeli znacie nazwe gry to dajcie znac w tym temacie, poleca + / - / gwiazdki ^^

Pomogłem ?

~~ Daj minus ~~

Distance: 251.104904 MaxSpeed: 334.554931 (63.321) PreStrafe: 271.233367 Strafes: 8 Sync: 80%

Opublikowano (edytowane)

Age of mythology?,Stronghold Legends?

Edytowane przez Upity

Nie bij mamo !

Opublikowano

Żadna z nich to była bardziej gra fantasy MMORPG w której można było robić guild, wystawiać sklepy na targu itd.

Jak coś jeszcze sobie przypomne to dam znać.

Wiem że z podstawowego miasta przechodziło się przez planszowy tunel i potem byleś w mieście gdzie był kościół (tam chyba sie guild zakładało) a niżej targ ze sklepami.

Pomogłem ?

~~ Daj minus ~~

Distance: 251.104904 MaxSpeed: 334.554931 (63.321) PreStrafe: 271.233367 Strafes: 8 Sync: 80%

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...