Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Terraria server PL nowo założony Zapraszam na serva


Terrarialakii

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Nazwa serwera: Terrariasoczek

Hasło: do chamachi 123

Dedyk/VPS/hamachi: Hamachi

Rozgrywka (roleplay, freebuild, survival): survival/freebuild

Adres serwera: 5.63.112.246

Administratorzy: Kaliff

Wersja na której jest postawiony serwer:1.0.6.1 (HASŁO w terraria p

 

Jeśli nie masz wersji 1.0.6.1 to pobierz z tąd - http://chomikuj.pl/Sszakall

 

Strona Servera :http://tsoczek.streemo.pl/Community/Default.aspx ZAPRASZAM możecie tam dodawać filmy zdjęcia muzykę dodawać tematy dyskutoiwać i inne.

Każdy który będzie grał na servie bedzie musiał być zarejestrowany natej stronie.

 

SZUKAM (10) OSÓB 3 miejsca jusz zajęte

 

Regulamin:

1. Nie niszczymy innym domów

2. Nie kradniemy innym

3. Atakujemy inną drużynę np. my żółci na zielonych

4.Ludzik musi być czysty bez żadnych ulepszeń chyba że sobie znajdzie na servie

5.Możemy kraść innym drużynom

Opis: Na serveże sa 2 drużyny

zieloni i niebiescy

Uwagi: Proszę robić nowe postacie. [...]

Screenshoty z serwera: (Brak)

 

ZAPRASZAM!!! miła atmosfera, osoby obu pułci mile widziane

Edytowane przez Terrarialakii
Opublikowano (edytowane)

I kto to mówi, ty jesteś takim MÓZGIEM że nawet serva nie umiesz założyć i co lepsze nawet na srv nie umiesz wejść inni byli a ty co łamagą jestęś.

Myślisz że co spadłeś z dywanu i szpan.

tylko ci się zdaję.

a w ogóle kim ty jesteś żeby innym podawać fałszywe informacje?

to ty masz słaby pc i neta że nic sie nie da zrobic a nie ja, jesteś ciotą do potegi.

żal mi tyle pisania na takiego dupka.!!!

Edytowane przez Terrarialakii
×
×
  • Dodaj nową pozycję...