Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] Tor parkour 1.8 (tylko i wyłącznie 1.8)


Lancer Miszcz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,

Już chyba z tydzień temu zrobiłem ten tor, ale nie miałem czasu go opublikować.

Teraz mam i wam go udostępniam.

Jest to tor na wersje 1.8+, bo jest tutaj SPRINT a jest on konieczny do przejścia toru :)

 

Download 1

http://www.speedyshare.com/files/30385002/ParkourMC.rar

Download 2

http://www63.zippyshare.com/v/79576819/file.html

Download 3

http://hostuje.net/file.php?id=c6a12d7c03ed3145184d2eeedc55a71f

 

Skan (archiwum)

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=14b856692ce23075a1a700efeaf96de1d9a58f28a55e96f4f1b965d111703282-1316444265

Skan (zawartości paczki, dwóch plików)

Głównego folderu, czyli folderu z save.

 

81304914795280709407.png

 

Instrukcji

 

81762170328185594210.png

 

Niestety, ale nie dało się zeskanować całego folderu (a jak się dało, to sorry wielkie i proszę powiedzieć jak :P).

 

Nie blokowałem mapy (Jak się w ogóle da), po prostu jest w niej tor i tyle, możecie sobie tutaj grać albo cały ten tor rozjebać, lecz nie widzę w tym sensu ^^.

Może coś zrobiłem źle, może jest jakiś generator, przyznam Nie wiem i proszę powiedzieć co źle.

 

Mam nadzieję, trochę się na nim pobawicie :)

 

O to kilka SsSsSsS'ufFfuF

 

67072938955376334511.png

 

 

08970456349655291019.png

 

 

 

Pozdrawiam i miłego jumpienia !

 

P.S. Zdradzę, że jest 5 etapów.

 

 

@edit

Wypróbowałeś tor ?

Spodobał się lub coś jest w nim nie tak ?

Skomentuj, nie chcę żeby spadł na 10 stronę, pod głupimi tematami z głupimy pytaniami :<

fb.com/myrodj


 


 

Opublikowano

Zrobiłem 3etapy xD i stwierdziłem ze reszty mi sie nie uda :x ale spoko mapka ;] nie jest za prosta ;] i oto chodzi ;x zrob v2 ;] +

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Już v2 ?!

O lols :D

Ja myślałem, że zaraz będą głupie komentarze, że złe wykonanie i tak dalej.

Jeżeli tor tak się podoba, to nakurwiam v2, olewam prace domową :x

fb.com/myrodj


 


 

Opublikowano

Są drobne błędy. (tak wiem, krytykuje. <3) Ale całkiem niezła mapa.

 

 

Również czekam na V2, bo ta dosyć krótka. ; )

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Tor jest dość krótki, gdyż zabrakło mi pomysłów !!!

W przeciągu tygodnia powinna ukazać się wersja V2, bo postaram się ją zrobić zajebiście trudną i dość długą ^.^

fb.com/myrodj


 


 

Opublikowano

Zajebisty tor !!! Dzięki :P Polecam zabawa Zaczepista ;d

 

Rób inne Ziomku ;p

 

Ta muza Up Down Up and down Tez Zajebista

 

DZIEKI !!!

 

Czekamy na V2 ;d

 

Zajebisty ;0p

 

Creambase - Fiddle Slayback 2011 remix

 

Kocham , zajebista !

Ajm dżast wale gnojem ent nafing morr

Opublikowano

Bardzo fajne się skakało :D +

"Odstawiłem leki farmakologi narka, wystarczy bletka top i zapalarka!" Kali-Haj

"Tu jeszcze można coś opalić" Molesta Ewenement - Wole się nastukać

(_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅­­­­­­­­я̲̅i̲̅h̲̅u̲̅a̲̅n̲̅a̲̅̅_­̅­_­̅­_­̅­(­)­ڪے

Opublikowano

łatwa i to troche za bardzo spawn dobry ale troche parkour brzydki w rzędzie bez zejść itp..

ale i tak bardzo dobre tylko finał głupi złączenie wszystkiego w jedno nie rób tak :D

a tak to super rób 2V najlepiej coś z lodem :D

Opublikowano

Nawet soko tylko krótkie

50 postów - Jest

100 postów - Jest

200 postów - Nie ma

300 postów - Nie ma

500 postów - Nie ma

1000 postów - Nie ma

 

Dawaj + oczywiście jeśli pomogłem ;p

 

Kocham MpcForum :)

18706.png

 

mca.pngmca.png

Opublikowano

No tak, Gexus nie wiem jak, ale zgadłeś, że motywem przewodnim V2 będzie lód :P

Jesteś z FBI czy skąd, bo to nie możliwe, żebyś tak trafił xD

 

Tak czy siak, wiem tor jest krótki, ale wg. mnie jest on ciekawie zrobiony i wszystko ładnie wygląda, a nie trochę ziemi, trochę kamienia itd.

V2 będzie połączeniem toru V1 i kilku pomysłów nowych, czyli około 10 etapów powinno być, bo będę oglądał jakieś inne tory i może coś podszukam i zrobie podobne.

fb.com/myrodj


 


 

Opublikowano

Szczerze nareszcie coś wartego uwagi z map typu parkour i to nawet z wykorzystaniem sprintu!. Masz + napracowałeś się.

 

P.S Dodałem twoją mapkę do mojego blooga link w sygnaturze.

PC: AMD Ryzen R5 5600X 4.6GHz 1.125V  /\ SPC Fortis 3 /\ MSI B450 Tomahawk /\ 32GB Kingston Fury Renegade RGB 3600MHz CL16 /\ XFX RX 6800 SWFT319 16GB  /\ Lexar NM620 2TB + Kingston NV1 512GB + MX500 500GB /\ MSI MPG A850G /\ Genesis Irid 505 Black V2 /\  Acer XV272UPbmiiprzx "27" WQHD + IIyama x2483hsu-b1 "24" FHD /\ Win10 Pro
Mobilne: One+ 11 5G 16/256, Konsola: PS4 PRO CUH-7016B 1TB, PS3 Super Slim CECH4004A 320GB, PSP 2003 32GB SD, Steam Deck 2TB, Xbox One S TV: TCL C728 55" UHD VA 120hz
Muzyczny sprzęt: Asus Xonar DGX + HyperX Cloud Core + Creative Pebble X Plus, Diora WS354+Imago Acoustic ima 383 70W+Logitech Bluetooth, Soundcore Motion+, Soundcore Q30 ANC

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...