Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wyłączanie laptopa podczas gry w Black Opsa, Fifę 11 itd.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam pewien problem.

W lutym kupiłem laptopa Lenovo

OS : Win7 64-bit

Procesor : Intel® Core™ i3 CPU M380 @ 2.53 Ghz (4 CPUs)

Pamięć Ram : 3072MB - 3GB

Karta Graficzna : NVIDIA GeForce 310m

Sterowniki Dźwięku : Conexant HD Audio

 

........................

 

Dobrze mi się na nim pracowało/grało więc postanowiłem na Steam kupić Call Of Duty Black Ops.

Grałem w COD prawie miesiąc, potem kupiłem Fifa 11.

Pech chciał, że podczas gry w COD BO na multi wyłączył mi się komputer, po godzinie grania, na laptopie, nie przejmowałem się tym zjawiskiem.

Potem grając w Fifę to samo mi się zdarzyło, też po około godzinie gry.

Około w Sierpniu Fifa i Cod, wyłączały mi się po 10/15 minutach. Co było denerwujące.

Zmieniłem system operacyjny na Windows XP, ale błąd nie zniknął.

Teraz nie wiem co zrobić, zawsze jak wyłącza mi się komputer mam strasznie gorący wiatrak.

Może złe chłodzenie jest winą wyłączania się komputera ?

Nie mam pojęcia.

Trochę szkoda, bo wydałem 2 tyś złoty na Laptopa Lenovo i po kilku miesiącach już mam takie problemy.

Proszę o pomoc.

24odr2q.png

Odnośnik : www.youtube.com/goldencoastpl

Opublikowano

Sam jesteś wirus, przed i po formacie ten sam efekt jest...

24odr2q.png

Odnośnik : www.youtube.com/goldencoastpl

Opublikowano

Hmmm, nie chcę Ciebie obrażać, ale najprawdopodobniej nie znasz się na komputerach. Do serwisu powiadasz ?

Hmm, już rozwiązałem problem. Muszę kupić Powietrze pod Ciśnieniem w sprayu i podkładkę chłodzącą.

To razem wynosi ze 100 zł.

A serwis ?

pytałem się to 250 ZŁ !!!

Prawie 2 razy tyle.

:)

24odr2q.png

Odnośnik : www.youtube.com/goldencoastpl

Opublikowano

życzę powodzenia.

Jeśli jest to wina chłodzenia, to pewnie wiatrak jest zapchany śmieciami.

I na pewno sprężone powietrze Ci nie pomoże, tylko kompleksowe czyszczenie.

 

A wiesz co to takiego gwarancja konsumenta?

No chyba, że zmieniając system straciłeś ją.

 

No ale jeśli rozwiązane to zamykam.

Me gusta.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...