Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Z: Poszukuję Gm! / Chce Zostać Gm! / Poszukuje Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera!


Casss

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

poszukujemy.png

ofertat.png

- Odbugowane pliki serwerowe 2011 + wersja beta hackshield

- Sprawy techniczne czyli:(instalacja plików,bazy oraz edycja)

- Posadę Gm'a

- Zgrany Team(dwóch techników z doświadczeniem)

- Stronę internetowa

- % z is (do uzgodnienia)

- Clienta

- Grafikę ,zapowiedź

- Kulturę osobista

- Unikalne pomysły

- Zangażowanie się w życie servera

-Mozliwosc kontaktu GG,Skype,TS3

 

wymaganiav.png

- Zakupienie Servera dedykowanego z systemem FreeBSD

- Udostępnienie servera

- Kontrolowanie naszej pracy

- Angażowanie się w pomysły teamu

 

Kontakt: GG 35289747 /1739951

PS. Wiecęj informacji dotyczących współpracy można otrzymać pod nr GG

 

teamjf.png

 

Profesionaly team który stawia srv w zajebisty sposób

 

Wiecie dlaczego nie moga przenieść plików ?

 

mistrzowiee.jpg

Edytowane przez Casss

 

Profesionaly team który stawia srv w zajebisty sposób

 

Wiecie dlaczego nie moga przenieść plików ?

 

mistrzowiee.jpg

 

 

 

Mistrzowie w stawianiu srv na dedykach !:D

Opublikowano (edytowane)

Profesionaly team który stawia srv w zajebisty sposób

 

Wiecie dlaczego nie moga przenieść plików ?

 

mistrzowiee.jpg

taki jestes mądry, czemu sam nie zrobisz :]

Edytowane przez kendziorix

ezgif-1-018983d124.gif

×
×
  • Dodaj nową pozycję...