Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie można się połączyć z moim serwerem ! NO-IP


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Potrzebuję bardzo pomocy, nie można się połączyć z moim serwerem z zewnątrz.

 

Serwer postawiony na no-ip.

W portmapie ip ustawione z końcówką 100 (wpisane ip z IPv4 z BSD w którym mam normalną końcówkę), próbowałem już też odpalić portmapa z moim zew. ip i też nie da rady.

Zapora systemu wyłączona, antyvir wyłączony, próbowaliśmy na kilka sposobów - mianowicie z wpisany adresem ip z mojego IPv4 oraz moim zew. adresem IP.

Łączy się przez spolszczenie które za każdym razem sobie robi (za każdym razem też zmienia adres IP w pliku mc).

 

Dodam, że ja z drugiego kompa w tej samej sieci mogę się połączyć, ale jak już łączę się z poza sieci to błąd połączenia.

 

W routerze oczywiście dodałem to:

 

Dostęp Włączony : Tak

Protokół : TCP

Porty Od : 11002

Do : 13099

Lokalny Adres IP : Nie zmieniamy nic.

Klikamy teraz Zastosuj i Później.

Znowu wybieramy zakładke Serwery LAN.

I Klikamy Dodaj.

 

Nazwa Serwera : Swiat#2

Dostęp Włączony : Tak

Protokół : UDP

Porty Od : 11002

Do : 13099

Lokalny Adres IP : Nie zmieniamy nic.

Klikamy teraz Zastosuj i Później.

Znowu wybieramy zakładke Serwery LAN.

I Klikamy Dodaj.

 

Nazwa Serwera : Strona www

Dostęp Włączony : Tak

Protokół : TCP

Porty Od : 80

Do : 80

Lokalny Adres IP : Nie zmieniamy nic.

Klikamy teraz Zastosuj i Później.

Znowu wybieramy zakładke Serwery LAN.

I Klikamy Dodaj.

 

Nazwa Serwera : fz

Dostęp Włączony : Tak

Protokół : TCP

Porty Od : 21

Do : 22

Lokalny Adres IP : Nie zmieniamy nic.

Klikamy teraz Zastosuj i Później.

Znowu wybieramy zakładke Serwery LAN.

I Klikamy Dodaj.

 

Nazwa Serwera : Navicat

Dostęp Włączony : Tak

Protokół : TCP

Porty Od : 3306

Do : 3306

 

 

 

 

Z góry dzięki :)

01-ZEAxGO.gif

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...