Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Wybór,kupno broni


  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak? bro? wybra?,kupi??

    • Famas
      12
    • L85A1
      5
    • Ak47
      1
    • M4A1
      2
    • Skombinowa? XM8
      3
    • Co? innego...
      1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Żadna z tych broni nie jest samowystarczalna, ale najbardziej podoba mi się m4a1, idealna dla początkującego.

 

@edit masz może możliwość kupna 5th slotu? Jak tak to na 3 slot m4a1 i na 5 famas + px'y.

pozdrawiam heniuś

Opublikowano (edytowane)

Nie jestem początkujący.Gram już trochę w WR...Proszę nie uwzględniać,że mogę być początkujący,bo taki nie jestem tylko oceniać poszczególne bronie.

@Up i wszyscy!

Nie jestem początkujący! Trochę się znam na tej grze,więc poradzę sobie z ew. wymaganiami danej broni,jeżeli będzie ona dobra!

@Up wyżej

Najwyżej będę latał ze slothackiem...

Edytowane przez Ponury Zniwiarz
Opublikowano

Famas + m4a1 jak będziesz latał ze slothackiem

chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego famas bo pewnie znasz kopa tej broni :rolleyes:

Opublikowano

Ja od zawsze gram Assualtem i zawsze staram się mieć te bronie:

- Famas

- M4A1

- L85

- XM8

 

Najczęściej mam te:

- Famas

- M4A1

 

Więc taki zestaw polecam :) Oczywiście jak uda Ci się mieć te cztery bronie to oczywiście też polecam. :D

Opublikowano

Wszystkie bronie sa dobre.

Jednak ja wybralbym FAMASA.

Jest to jedna z najlepszych broni w grze i bardzo dobrze sie nie gra.

Polecam kupic Ci ta bron.

Opublikowano

Zagłosowałem na xm8 ponieważ jest to bardzo szybka i celna broń. Są to podstawowe jak i zarazem najlepsze parametry broni.

Bardzo dobrze gra mi się na małych jak i na dalekich dystansach ;]

1376848905-U377559.jpg


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...