Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pewien problem z grą Age of Empires II. Nie mogę zagrać z Bratem poprzez Lan ani na Hamachi ( on nie widzi mojej gry ja jego ) Próbowaliśmy na Hamachi itp. ale niestety nic nie pomogło i nie wiem co mam Robić...

Mamy 1 Modem i 2 komputery. Jeden Laptop Windows 7 i drugi PC XP.

Opublikowano

Gdy gracie, na hamachi nie używaj lana w age. TO taka dziwna gra xD. Jeśli nadal ci nie idzie ustawcie sobie te same grupy domowe w systemie by wasze komputery się widziały. Jak sobie nie porwadzisz daj znać na PW. :)

Pomogłem - Daj Plusa - to cię nic nie kosztuje.

Pomoc z zakresu Tibia/Metin2/Serwery Dedykowane/VPS/Hardware/Programowanie

Opublikowano

Pewnie macie różne wersje gry. Wersja gier musi byc taka sama by sie widzialy przez neta ;). Idiotyczny bug, ale co poradzic.

 

Wiem co gadam bo ja grałem w turnieju organizowanym przez empires2.net . Zajalem tam 2 miejsce.

 

Podczas turnieju kazdy musial zainstalowac patche by miec wersje 1.0c uprawniajaca do udzialu w turnieju AOE II : TC

jqeuR.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...