Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

co zrobic gdy... rodzice niechca kupic mi premmy?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiec mam do was takie pytanie

co zrobic gdy rodzice niechca kupic mi premiuma do minecraft

mam juz swoje pieniadze lecz niemam 13 lat (konta bankowego)(konta allegro(ma je moj tata) )

a wiec pomozcie mi

jak go do tego przekonac!

 

P.S

mama sadzi ze oni kradna kase :)

http://maselko.net/g...otanimjakszatan

aloha

mca.png

mca.png

zobaczcie moje nowe pliki pod 1.1 ;)

proszę zbijcie moje ostrzeżenia! błagam!

Opublikowano

Jejku idź do banku i zrób przelew na takim druczku. Bez względu ile masz lat i tak cię przyjmą. Ja kupiłem z allegro, a zapłaciłem przelewem. Ty też tak zrób.

Opublikowano

Hahahahha aż się popłakałem.

Najlepiej poprzez dotpay (czy jakoś tak) w Żabce. Nie trzeba być pełnoletnim, musisz znać tylko swój pesel :P

hollssygna.png

 

Opublikowano

o matko... pytanie roku...

Okradają ludzi? hmm wyrażę się tak: czy twoja matka jest normalna? od kiedy kupowanie i sprzedawanie to kradzież?

bez sensu...

Powiedz staremu że chcesz premium a jak ci nie kupi jebnij go łopatą przez łeb

PS! Nie popieramy piractwa ;d

1316854236-U173186.png

By Siema Heniu

 

Pomogłem? jebnij lajka!

Opublikowano

zrób ojcowi lub matce włam na allegro kup sobie i się ciesz :D

.. przez SMS podobno jest ryzykowne , może uda ci się ich przekonać ale jak już to kup na KontaGier :D

Opublikowano

Jejku idź do banku i zrób przelew na takim druczku. Bez względu ile masz lat i tak cię przyjmą. Ja kupiłem z allegro, a zapłaciłem przelewem. Ty też tak zrób.

 

jedyny madry.

dzieki ; D

http://maselko.net/g...otanimjakszatan

aloha

mca.png

mca.png

zobaczcie moje nowe pliki pod 1.1 ;)

proszę zbijcie moje ostrzeżenia! błagam!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...