Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Wiem,wiem ... Napewno ktoś napiszę ,że temat zerżnołem z innego tematu .

Ale nie zerżnołem . Tylko chcę żeby było wszystko ładnie opisane ..

 

MG

 

 

MINIMINI

 

Hmm .. dobre i dosyć ciężko się z tym biega .

Szybka i całkiem celna . Polecam ją na FT jak i na zwykłe Elimination (moim zdaniem się sprawdza bardzo dobrze).

Jest bardzo dokładna na długie dystanse ..

 

MK.48

Pierwsze co o niej napisze to duży rozrzut ...

Nie ma takiego rozrzutu jak MINIMINI .

MK.48 również dosyć ciężko się z tym biega ,ale zadaje duże obrażenia . Chyba jak każde MG.

 

M60

 

To jest broń .. Bardzo dobra na FT ! Bardzo ciężko się z nią biega ,ale szybko się z niej strzela ..

Ma brutalną siłę , wysoki rozrzut .

 

K3

 

Jest najszybciej wystrzeliwania ... ( tak mi się wydaje ) ,ale myślę ,że jest najsłabszym karabinem maszynowym ..

Nie ma tyle rozrzutu co MINIMINI ..

 

RPK

 

Rpk jest najbardziej używanym karabinem maszynowym przez graczy .. Wynika na to ,że ma MOC , MASĘ a nawet podobieństwo do

AK - 47 . RPK jest uważane przez wielu za najlepszy karabin maszynowy dostępne przez GP

 

MG42

 

To faktycznie ma jeszcze szybciej szybkostrzelność niż K3 . Grałem tą bronią i jest poprostu zajebis#a moim zdaniem . Jedyny minus to koszt ..

1.200 GP na dzień . Ma również duży odrzut ..

 

MG21E

 

Jest to inna wersja broni G3. Ma niesamowitą prędkość kul .. Wystrzela z bardzo szybką celnością oraz szybkością ..

Zadaje nawet sporę obrażenia..Choć posiada wolne tempo ogień ..

 

MK.48 Camo

 

To samo co zwykłe MK.48 .. Tylko tyle ,że zadaje o ciut większe obrażenia od zwykłego Mk.48

 

 

K3 SPW

To samo do zwykłe K3 tylko ,że K3 SPW jest znacznie bardziej mobilny. Przecież ma ponadto 400 amunicji w całości ..

 

 

 

RPKs Mod

 

To zmodyfikowana wersja RPK . Ma mniej odrzutu , trochę więcej dokładności i uszkodzenia . Dosyć ciężko się z nim biega .

Jeżeli ktoś zauważył RPKs Mod , ma dodany celownik co pomaga strzelać z dalekiej odległości ..

 

 

 

M60E4

 

Podobne do zwykłego M60 .. Ale podobno ma mniejszy rozrzut , a zwiększoną szybkość ognia .

 

 

ETC.

 

 

LAW

Moim zdaniem Bazooka dla początkujących ... Znana z innych gier .. Jak każda bazooka

wyposażona jest w 3 rakiety , które mogą być wystrzeliwane w dowolnej chwili . Żeby zabić

przeciwnika ,trzeba bardzo dobrze przymierzyć i trafić .

 

 

 

 

RPG-7

Jest dość ciężka jak oby dwie bazooki .. Dosłownie jest silniejsza od LAW'a o niewielki Damage .

Ale jest dość popularna ze strony graczy . Często można się spotkać z takimi słowami jak

RPG noob itd . Jest to spowodowane tym ,że wkurza to graczy ..

 

 

M79

Granatnik .. Podobne coś to M32 tylko posiada 3 granaty .. Ma mniejsza Damage od

LAW'a i od RPG-7 ,ale znakomicie się nią gra .

 

To wszystko ... Jeżeli coś nie tak to pisać .. Co mam poprawić itd .. Przydało się ? Daj +

Edytowane przez .Energy Monster

pngnp.png

 

Sygna by Me

 

 

Wykonuję sygnaturki za PLUSY  , jeżeli ci się podobają moje sygnaturki to napisz ,ale daj +

 

 

Wyjebane mam na te Plusy i Minusy .. Daj co uważasz :P

 

Giftnie ktoś w CA "Country Code Change" w zamian oddam konto do Football Team

* 142K UM

* dużo kasy

* serwer 4

Zainteresowanych pisać na Priv

Opublikowano

Hmm .. dobre i dosyć ciężko się z tym biega .- nie prawda mini jest najlżejsze

Podobne do zwykłego M60 .. Ale podobno ma mniejszy rozrzut , a zwiększoną szybkość ognia -inny wygląd DM większy,celność,szybkość poprawiona

a tak to ok..

Opublikowano

Oj zerżnołeś i do z moich tematów :D sam miałem opiswyać mg miałaem mieć osobny temat ze spisem tutów ale wyjechałes z tutem mg..

Nie dam + sa bo zgapiłeś i na taki pomysł byś nie wpadł gdyby nie ja ale minusa tez nie dam bo nie jestem idiotą :rolleyes:

Jest tutaj sporo failów więc sam zrobie temat o MG ^^ "To samo do zwykłe K3 tylko ,że K3 SPW jest znacznie bardziej mobilny. Przecież ma ponadto 400 amunicji w całości .." EPIC FAIL NUMER 1

Widać ze sie znasz jesli K3spw ma 400 ammo to jestem Miłoszem zdarzają sie błedy ale to juz jest przeginka -_-.. Mam k3spw na perm i jakos nie mam 400 ammo :D

Zrobie własny temat poprostu zbyt krótko opisałeś te bronie.Zapomniałeś dopisać najwiekszego minusa M79 ale to zostawie dla siebie :)

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

A nie lepiej było dodać ss z tymi statami broni ?

 

I opisać.

 

Ciesze się boberku żem samemu to zrobiłeś ;D

 

I ja to doceniam masz +.

 

Dodaj te staty broni.

 

A i przy etc. są jeszcze miny

 

 

Opublikowano

Sorrki nn49261111 , jeżeli coś nie pasuje to zamknijcie temat .. -.-

pngnp.png

 

Sygna by Me

 

 

Wykonuję sygnaturki za PLUSY  , jeżeli ci się podobają moje sygnaturki to napisz ,ale daj +

 

 

Wyjebane mam na te Plusy i Minusy .. Daj co uważasz :P

 

Giftnie ktoś w CA "Country Code Change" w zamian oddam konto do Football Team

* 142K UM

* dużo kasy

* serwer 4

Zainteresowanych pisać na Priv

Opublikowano

Sorrki nn49261111 , jeżeli coś nie pasuje to zamknijcie temat .. -.-

Ja od kopa niemówie że twoja praca jest zmarnowana ten tut niech zostanie lepiej zrobić poradnik niz go nie robić wcale.. chcociaż jest w nim masa błędow dlatego zrobie swój temat MG :unsure:

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

@Up to nie bd miało sesnu robić własny.

 

Niech to poprawi i bd ok.

 

A poco robić 50 takich samych.

 

Jak może być jeden poprawiony ?

Opublikowano

To napiszcie co mam poprawić no to poprawię .

pngnp.png

 

Sygna by Me

 

 

Wykonuję sygnaturki za PLUSY  , jeżeli ci się podobają moje sygnaturki to napisz ,ale daj +

 

 

Wyjebane mam na te Plusy i Minusy .. Daj co uważasz :P

 

Giftnie ktoś w CA "Country Code Change" w zamian oddam konto do Football Team

* 142K UM

* dużo kasy

* serwer 4

Zainteresowanych pisać na Priv

  • Aive zmienił(a) tytuł na [Combat Arms] Bronie typu MG i ETC. za GP

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...