Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gra w którą gram ma takie wymagania :

Najsłabszy proponowany do grania sprzęt prezentuje się następująco:

System operacyjny: Windows Vista/XP

Procesor: 3GHz Pentium IV

RAM: 1GB RAM

Karta graficzna: NVIDIA GeForce 5800 lub ATI 9800 (z obsługą Shader Model 2.0 i co najmniej 128MB RAMu)

Wymagania rekomendowane natomiast wyglądają tak:

Procesor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz (E6600)

Karta graficzna: NVIDIA GeForce 7950GX2 or better

RAM: 2GB

Ja akurat 1 miesiąc temu kupiłem laptopa i ta gra tnie się jak cholera . Oto mój sprzęt:

System Operacyjny : Windows 7

Procesor: Intel Core i5 CPU M480 2.67GHz ( 4 rdzenie )

Ram : 4,00 GB ( dostępne 3,80GB )

Karta Graficzna : Intel® HD Graphisc , NVIDIA GeForce 315M

Może trzeba coś podkręcić jak tak to powiedźcie to co i jak z góry dziękuję.

xxx

Opublikowano

Karta Graficzna : Intel® HD Graphisc , NVIDIA GeForce 315M <--- to jest odpowiedź dla czego tnie ci się ta gra ;)

 

 

Laptopa nie masz co podkręcać bo albo się nie da albo za bardzo się grzeje. Ogólnie to możesz daj mniejsze detale, lub po prostu instalować patche lub direx, framework. :)

 

 

EDIT: Jeszcze jedna sprawa, wejdz w opcje zasilania i zobacz jaki masz ustawiony bieżący system energii, jeśli oszeczędzanie daj normalny.

 

 

Pomogłem daj Plusa ;) cię nie kosztuje a ja zbieram reputację :) Jak coś pisz na PW

Pomogłem - Daj Plusa - to cię nic nie kosztuje.

Pomoc z zakresu Tibia/Metin2/Serwery Dedykowane/VPS/Hardware/Programowanie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Podkręcać nic lepiej nie podkręcaj ^^

 

Weź spróbuj detale dać na low i inne pierdoły ...

 

Po instaluj nowe sterowniki do karty itd..

Lub, Po prostu z reinstaluj może to coś da :rolleyes:

[IMG]http://i54.tinypic.com/2nqe0kj.jpg[/IMG]
[IMG]http://i56.tinypic.com/14l6otl.jpg[/IMG]
[url=http://userbars.pl/Motoryzacja/Userbar/9938,Bmx,rider.htm][img]http://img.userbars.pl/50/9938.png[/img][/url]
[url=http://userbars.pl/Hobby/Userbar/27253,Quadheads.htm][img]http://img.userbars.pl/137/27253.png[/img][/url]

[url=http://mag.racked.eu][img]http://mag.racked.eu/image/37/Pier%2A%2Aolne+Posta+%21/mca.png[/img][/url]

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...