Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WYCENA] Błękitne ubranie+0 2k hp


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1309910474-U105386.png
To jest ukryta treść, proszę

 

1309910462-U105386.png
To jest ukryta treść, proszę

 

1309910483-U105386.png
To jest ukryta treść, proszę

 

1309910494-U105386.png

 

 

1309910504-U105386.png
To jest ukryta treść, proszę

 

1309910451-U105386.png
To jest ukryta treść, proszę

 

 

1284282093-U138092.png

 

1309910516-U105386.png

65339939328376711656.png

//nie podajem linkow poza mpc w sygnaturach

Opublikowano

coś koło 50-100kk myślę że więcej nie dostaniesz , inna sprawa by była gdyby zbroja była ulepszona do poziomu 9 , i miała włożony kd speeda.

Ja zbierać tylko + i dziękować za te + !

Opublikowano

Ewentualnie jak coś mogę zainwestować i kupić kd witala+4, ale czy warto??

65339939328376711656.png

//nie podajem linkow poza mpc w sygnaturach

Opublikowano

Czyli lepiej po prostu ją sprzedać??

A mógł by się ktoś jeszcze wypowiedzieć ile warta???

65339939328376711656.png

//nie podajem linkow poza mpc w sygnaturach

Opublikowano

a z kd speeda+3 ile byłaby warta??? załóżmu, że +0~+3 zbroja by była

65339939328376711656.png

//nie podajem linkow poza mpc w sygnaturach

Opublikowano

Kurde... jedni mówią że doda, inni że nie... To co z tym fantem koniec końców zrobić???

65339939328376711656.png

//nie podajem linkow poza mpc w sygnaturach

Opublikowano

@Up Jak coś Marcid nie "Marcin", z kd speeda to do 100kk i jak coś ulepsz do +6 jak ci nie spali wtedy pójdzie za jeszcze więcej do 150kk nawet

Opublikowano

Sama zbroja na ten czas 50kk

Wraz z poziomem ulepszenia idzie cena troszkę w górę ale za wiele nie chyba że by była +9 to sporo podskoczy cena

Jak włożysz kd +3 cena się zmienia o 40-60kk jak wjedzie np kd +4 to już taka wywalona ale nie powiem ile ;D bo nie wiem :D a że nie chce powiedzieć ;p

tumblrmv8l.gif


Members | ProUser | PostmakerPostwriter | Wojownik Duszy

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...