Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Agencik 2.4 NEW


Sawickas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

11711389661832385196.pngagencik.gif11711389661832385196.png

4844softwarebox.jpg

WERSJA 2.0 JUŻ JEST !

WIĘCEJ INFO NA DOLE !

Czy masz swoje dokumenty, filmy lub obrazy, które chciałbyś ukryć np.

przed młodszym bratem lub znajomymi ?

cool.gif Teraz jest to możliwe dzięki Agencikowi, który ukryje twoje tajne pliki cool.gif

Taki program nie musi dużo zajmować, bo spakowany zajmuje tylko

24 KB

To super mało !!

Program Agencik, tworzy folder który na początku jest widoczny.

Lecz możesz go zablokować wtedy nie będzie widoczny !

laugh.gifAby odblokować folder, musisz wpisać hasło laugh.gif

Hasło domyślne:

mpcforum

Program jest bez instalacyjny, więc nawet nie trzeba go instalować !!

Download:

Skan:

SS:

agencik1.jpg

agencik2.jpg

UWAGA

IKarus i Emisoft wykrył wirusa

Trojan.Cryptic

Gdyż w programie jest KOD który jest niezbędny do poprawnej pracy programu.

Niestety, niektóre antywirusy wykrywają w nim wirusa :/

Ale proszę się nie martwić, oczywiście tego wirusa tam nie ma !!

Jeśli ktoś chce mogę wysłać na PW kod programu !

UWAGA

 

Jeśli chcesz mieć swoje unikalne hasło do programu pisz do mnie na PW.

____________________________________________

AGENCIK 2.0

Już jest !!

Wersja PRO specjalnie dla mpcforum

Co zmieniono ?

Dodano przejrzyste menu, kolory, i prostotę obsługi !

W programie jest zawarta Pomoc, którą może każdy przeczytać !

:)

_____________________________________________

Download :

Rozmiar : 60 KB

Skan:

Polecam

Jaś Fasola

av-327589.gif

0 WIRUSÓW !!

:)

ZMIENIONO KOD PROGRAMU !

POSZUKUJĘ PROGRAMISTY KTÓRY NAPISZĘ

AKTUALIZATOR AGENCIKA !

_________________

PO AKTUALIZACJA Agencika FOLDERU SIĘ NIE TRACI !! :)

Prezentacja programu Agencik 2.0

Opublikowano

Jak możesz to nie wjeżdżaj tu z takimi postami !

Na pewno komuś się przyda, a może nawet Tobie.

_

Najpierw testuj, później pisz cool.gif

 

 

WERSJA 2.1 już jutro!

Nowe opcje:

usunięcie folderu usuwa cały prywatny folder)

+ możliwe że będzie moduł aktualizacji :)

Opublikowano

No racja, po chuj chować jakieś pliki ?

Co innego niż pornole można chować ? Kolekcje teletubisi chyba albo Metina, bo nałogowo grasz i rodzicie ci nie pozwalają w niego grać.

 

Jeżeli masz jakiś inny, konkretny przykład, co można schować napisz mi w komentarzu na profilu, bo raczej tu nie zajrzę.

 

#Edit

Dobra, nie pobrałem tego nawet i za szybko spamnołem.

Zwracam honor, bo to się jednak przydaje.

fb.com/myrodj


 


 

Opublikowano

:)

WERSJA 2.3 JUŻ JEST !! cool.gif

Co dodano ?

 

Dodano informacje o folderze, i moduł AKTUALIZACJI !! cool.gif

Download najnowszej wersji:

Pobierz

 

Waga: 446,45 KB

Ciekawostka :

Program składa się z 4100 znaków cool.gif

UWAGA !

Usuwanie folderu jeszcze nie działa, ale jest (ale nie ma blink.gif ), więc nie używajcie bo i tak nic nie da cool.gif

Skan:

Jotti

 

 

 

Prościutka obsługa !

A najlepsze moduł aktualizacji ! :)

_____________________________________

Jutro proszę zaktualizować program po godzinie 17, gdyż dodam kilka łatek \m/

Tytuł programu

Nowy punkt pomocy

Aktualizacja info

i opcja usuń folder \m/

itd.

Opublikowano

Tak wiem że wygląd jest nie najlepszy :/

Ale w wersji Beta 3.0 która się zbliża, będzie zmiana kolorów programu (oczywiście będzie to więcej zajmować :) )

Zaktualizuj agencika bo jest 2.4 ;p

Opublikowano

Tak wiem że wygląd jest nie najlepszy :/

Ale w wersji Beta 3.0 która się zbliża, będzie zmiana kolorów programu (oczywiście będzie to więcej zajmować :) )

Zaktualizuj agencika bo jest 2.4 ;p

 

Chodziło mi o jakiś interfejs graficzny, a nie konsola cmd. :)

 

 

 

Sam pisałeś ten program? Bo na necie widziałem dużo takich gotowców i wyglądają b. podobnie do tego programu.

Opublikowano

@up

Posiadam kod wersji 1.0 i kod jest bardzo krótki i przejrzysty. To na 99% jego skrypt :)

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Tzn. gotowce tak są na internecie ale one nie mają (chyba) nawet 1000 znaków !!

Ale Agencik ma :

post-327589-0-35618500-1316696102_thumb.jpg

 

 

Jak widzicie 4100 znaków + 179 linijek !

 

 

_______________

Nexores podaj proszę nazwę Systemu !

Możliwe że masz ustawione pokazywanie plików ukrytych .

Wtedy niestety, nic nie da (program Agencik nadaje atrybuty H (czyli Hidden) więc folder jest nie widoczny)

 

Tu instrukcja jak wyłączyć wyświetlanie ukrytych plików i folderów :

Kaspersky Support

 

 

Wersja finalna to będzie 3.0 ze zmiennymi kolorami, usuwaniem folderu, mądrzejszą aktualizacją, mini poprawkami, itp.

 

CHYBA ŻE !!

5 osób wyśle do mnie PW że program się podoba, wtedy finalna wersja to 5.0 :)

 

 

 

_____________

Możliwe, że jeśli znajdę jakąś nakładkę (lub zrobię sam cool.gif ) to programik będzie ładniejszy :)

 

W Windows 7 nie czepiajcie się bo fajnie wygląda cool.gif

Bo jest przezroczyste :P

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Oficjalnie ogłaszam że projekt zostaje porzucony, z powodu małego zainteresowania programem .

 

 

Kod programu w wersji ALPHA

 

 

cls

@ECHO OFF

title Agencik wersja PRO (specjalnie dla mpcforum.pl)

if EXIST "Control Panel.{21EC2020-3AEA-1069-A2DD-08002B30309D}" goto ODBLOKUJ

if NOT EXIST Folder_Prywatny goto Tworzeniefolderu

:CONFIRM

cls

echo Czy chcesz zablokowac folder ?

echo Wtedy folder bedzie niewidoczny :)

echo Aby pozniej odblokowac folder nalezy wpisac haslo

echo Wpisz Y aby zablokowac folder lub N aby wyjsc z programu

set/p "cho=>"

if %cho%==Y goto LOCK

if %cho%==y goto LOCK

if %cho%==n goto END

if %cho%==N goto END

echo Wpisz y/Y lub n/N

echo Wcisnij dowolny klawisz ;)

pause>nul

goto CONFIRM

:LOCK

ren Folder_Prywatny "Control Panel.{21EC2020-3AEA-1069-A2DD-08002B30309D}"

attrib +h +s "Control Panel.{21EC2020-3AEA-1069-A2DD-08002B30309D}"

echo Folder zablokowany

goto End

:ODBLOKUJ

echo Wpisz haslo :

set/p "pass=>"

if NOT %pass%== mpcforum goto FAIL

attrib -h -s "Control Panel.{21EC2020-3AEA-1069-A2DD-08002B30309D}"

ren "Control Panel.{21EC2020-3AEA-1069-A2DD-08002B30309D}" Folder_Prywatny

cls

echo Folder Odblokowany Pozytywnie

echo Folder jest widoczny !!

pause>nul

goto End

:FAIL

echo Niestety haslo jest niepoprawne :/

echo Wcisnij dowolny klawisz

pause>nul

goto end

:Tworzeniefolderu

md Folder_Prywatny

echo Prywatny Katalog zostal pomyslnie stworzony :)

echo Nie zmieniaj nazwy tego folderu, gdyz moze to spowodowac konsekwencje

echo z czym rowna sie strata danych !!

echo Wcisnij dowolny klawisz :)

PAUSE >NUL

goto End

:End

 

 

No chyba że:

Kilka osób napiszę tutaj post, że chciałoby dalej korzystać z Agencika.

Wtedy zmienię zdanie i będzie uaktualniał aż do wersji FINAL 5.0

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ktoś wyżej krytykuje program.

Co można chować przed osobami, które mają dostęp do naszego komputera?

Ważne zapiski w notatniku etc.

Zawsze znajdzie się coś co każdy chciałby umieścić w bezpiecznym i wolnym od wzroku gapiów miejscu.

Od razu wjeżdżał ktoś z pornolami....

Znasz inne słowo niż "Kurwa" ? BO zachowujesz się jak rozpieszczone dziecko, które ma 80 GB pornoli z laskami w wieku 80+ gdzie nawet starzy brzydzą się tego oglądać. Program jest przydatny, a Ty krytykujesz. Zrób coś sam, a potem krytykuj "waćpanie".

 

Do autora:

Oby tak dalej, twórz, ucz się, działaj 5!

Opublikowano

Nie no sama koncepcja programu jest fajna. Ale zawsze jakieś ale się znajdzie ;). Mianowicie nie lepiej było by opracować dodatkowo aplikację okienkową?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...