Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak zagrać na t serwie BYroboMt2 Na Modzie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
to jest hamachi ;f
Serwer Dedyk BYrboMt2
najlepiej napisz odrazu do ga że chcesz grac na jego serwie na dmg itp napewno ci pozwoli
game2010 ma blokade sama w sobie wiec nie pograsz na dmg ani 1hk
Dzięki robo za launchera;x

 

Serverinfo download:

 

http://www.multiupload.com/NNJQFY91UO

 

 

 

Skan:

 

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=5b956bffc79184808437f2b95fea9af62a959fb700bbfda023eae7638977d5a9-1315764486

 

 

 

Pong: msadadjasd34jdf3

 

Serverinfo robione na szybko, działa.

 

Zapraszam do gry.

 

Zbieram +.

 

 

 

 

@Off

 

 

Spoiler

Jak zdumiewam koledzy Cajdller i rol3k, pobrali severinfo, a daja - ahh te jebane hejtery.

 

wszystko jest na forum

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Dzięki robo za launchera;x

 

Serverinfo download:

 

http://www.multiupload.com/NNJQFY91UO

 

 

 

Skan:

 

http://www.virustota...d5a9-1315764486

 

 

 

Pong: msadadjasd34jdf3

 

Serverinfo robione na szybko, działa.

 

Zapraszam do gry.

 

Zbieram +.

 

 

 

 

@Off

 

 

Spoiler

Jak zdumiewam koledzy Cajdller i rol3k, pobrali severinfo, a daja - ahh te jebane hejtery.

 

Co ty se jaja robisz dalem cu + wiec wiesz...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...