Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ważniejsze dział tylko dla użytkowników ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widzieliście nie raz wykaz użytkowników online ?

Nie zwracałem nigdy na to uwagi, ale mnie zatkało gdy zobaczyłem taki wykaz:

1000 userów online, 5000 gości :O

 

 

Co wy na to by w ważniejszych działach, np tam gdzie mamy tutoriale, wszelaki download, czy też publikacje serwerów zrobić te fora widzialne tylko dla użytkowników.

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

Był jaki taki temat i jakiś Admin wspomniał, żebyśmy nie ograniczali userów.

 

 

 

W każdym bądź razie, jestem za. Im więcej , tym lepiej. <3

 

 

Tak.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

To jest ukryta treść, proszę

 

50-ty post, do zamknięcia ;)

 

Jeżeli komuś się nie chce wchodzić, to tamten temat jest o linkach w code tylko dla zarejestrowanych, a administratorka napisała:

 

Tak, wprowadzimy to, lecz mamy małe problemy natury technicznej.

Bądźcie cierpliwi.

52287137559562145640.png

Opublikowano

Ja jestem na NIE, po co komu 10k userów online z tego 5-6k z liczbą 0 postów : ) ? Tylko by to zaśmiecało bazę i zajmowało nie potrzbne miejsce.

Opublikowano

Ale tutaj nie chodzi o code tylko , o to, żeby nie zarejestrowany user po wejściu w dział np. sugestie dotyczące forum, nie mógł go przeglądać tylko pokazał mu się komunikat, że musi założyć konto, aby móc je przeglądać i moim zdaniem tak powinno byś wszędzie, ale tylko tak, że może wejść w dział, ale nie może otwierać tematów. Wtedy nie zarejestrowana osoba wie co się dzieje na forum, widzi np. że jest dużo tematów z hackami w dziale War Rock lub dużo super plansz np. typu escape w dziale MineCraft.

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

Ale po co obciążać serwer osobami po 0 postów, które tylko przyszły po hacki/mapy itp?

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano (edytowane)

To tylko by lagowało EmPeCi. Wyobraźcie to sobie jedna-trzecia normalni użytkownicy dwie-trzecie jakieś człeki, które zarejestrowały się tylko dla hacków.

Edytowane przez Kakan

fochm.png

By me : (

Opublikowano

Także jestem na nie. Nastąpiło by obciążenie bazy danych, przez userów, którzy rejestrowali się by tylko po to, aby ściągnąć danego hacka.

Opublikowano

Było to przerabiane miliony razy. I mówimy za każdym razem nie.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...