Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Moze KTOS powiedziec kto to zrobil?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Oczywiscie uzywam too many ... i zrobilem sobie kilofa ale to nie w tym zecz zrobilem sobie swiat ja tego napewno nie zrobilem http://imageshack.us/photo/my-images/694/niesamowite.png/ tam sa sciezki z bedd roka ja jestem przerazony ide i napotykam takie cos? pomozecie mi bo ja sie teraz boje na minecrafta wchodzic prosze pomozcie kto to zrobil?? ja napewno nie ,.. Help ME beda + ej ogranijcie sie mi do glowy nie przyslo ze hirborain to zrobil po 1 ja ide i takie cos i pochodnie sa w srodku szyby i bedrok nie moglo samo sie wygenerowac to nie chodzi o herobraina tylko nie wiem co sie stalo takie cos??i jeszcze lezalo 5 kjkosci ktore tam mam a te 49 to rozwalalem tam bo nie wiedzialem o co chodzi i 5 kosci tam bylo jeszcze naprawde nie wiem o co chodzi a wy tu mi gadacie ze jakis herobrine i ze to nie on i cos tam gadacie wiem ze hirobraina nie ma a jak nie ma to kto to zrobil?

Edytowane przez hepmore
Opublikowano

Koleś ogarnij się historia z herobrine jest stara ... próbujesz nam przekazać że to herobrine taka przynajmniej była legenda (hero brine podobno robił piramidy z pasku) to twój fail herobrine nie istnieje TO TYLKO MIT daje sobie ręke obciąć że to ty ...

mca.png

 

mca.png

 

Pomogłem ? Kliknij w pajacyka na stronie :

 

 

to Cię nic nie kosztuje a pomaga ! Zbieram -- !

Opublikowano

Albo Ty, albo po prostu się wygenerowało.

 

 

Herobrine nie istniał i nie będzie istnieć.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano (edytowane)

Szczerze niewiem...

Tez mnie to ciekawi ...

masz moze jakiegos moda?

 

Pozatym to tylko gra nie ma sie czego bac -.-

Edytowane przez RelaxBoy

Jeżeli ci pomogłem lub wniosłem coś do tematu to kliknij "Lubie to".

 

 

mca.png

Profesjonalne tłumaczenie tekstu [Angielski -> Polski] lub [Polski -> Angielski]. Napisz na pw lub gg a sie dogadamy !

Opublikowano

NAPRAWDE TO NIE JAA~! ide sobie i takie cos spotkalem szyby sa jakies pochodnie i bedrock i jakis tunel tam jest w 10 minut bym nie zrobil tego skoro zrobilem nowy swiat i tkaie cos spotkalem

Opublikowano

MAM PIASEK BO IDE I ZAUWARZYLEM PIRAMIDE NIE WIEDZIALEM O CO CHODZI WZIELEM Z TOO MANY KILOF WIDAC ZE JEST ZUZYTY WALILEM KOPALEM SIE W DOL WKOPALEM SIE W TUNEL Z BEED ROKA SZUKALEM WYJSCIE I ZNALAZLEM I TAM BYLO 5 KOSCI SZYBKO ZROBILEM SCREENA BO NIE WIEDZIALEM O CO CHODZI DLATEGO MAM PIASEK TRUDNO TO POJAC

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...