Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak zrobić swój serwer hamachi? Od podstaw


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam.

 

Mam do was ogromną prośbę .

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak zrobić serwer hamachi Metin2 (prywatny) od podstaw ? Jestem w tym całkowicie zielony i prosił bym o szczegółowe informacje.

Potrzebne mi są również linki do wszystkiego co jest konieczne do działania serwera. Za pomoc będzie "plusik" + admina na serwerze.

Może być również tak, że ktoś kto umie zrobić serwer zrobi go razem ze mną i razem będziemy H@ .

Z góry dziękuje.

Edytowane przez Mateusz1899
Opublikowano

Ehhh...

Ja zbieram minusy! :D

Wystarczy ze na youtube wpiszesz: jak zrobic wlasny serwer metin2

I juz. Wbj na jakis film. Ja tak zaczynalem i wszystko chodzilo :)

Opublikowano

No tak ale 3/4 nie działa albo linki nie działają..

Co ja mówie ? 3/4 ? hah ! 95 % przestażałe.

 

Ok ok będzie minus :D

 

A masz link do filmu gdzie "Ty zaczynales?"

Opublikowano

@Up

No moge ale po co?

Troche zajety jestem.

Napisz mi: 8733425 jak bede to odczytam ;)

 

Ogarnac, ogarniesz.

Nawet proste jest stawianie.

Ja juz wszystko na pamiec umiem ;)

Opublikowano

Napisz na GG 37700782 jakoś się zgadamy na Skype/Vt/TS3 dam Ci pliki do postawienia itp.

Opublikowano

Po co mu pliki.

Denmarka albo Badara sobie wezmie.

Zrobic serwer na poradniku kazdy umie i niec mu nie jest potrzebne ;)

 

 

Ale chyba lepiej będzie jak ktoś mu to wytłumaczy nie ? Ja jestem tz. samoukiem wczoraj uczyłem się wszystko robić a po nocce przy kompie wszystkiego się nauczyłem sam od podstaw i chętnie bym mu pomógł .. tym bardziej ,że nudy ;p

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...