Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam Riven'a nie powiem Ci za wiele o tej postaci bo nie gram nią długo ( jest to nowa postać ) ogólnie to dobra postać ulti zbliżone do chyba W lub Q Talona z małym bonusem , stawiam tą postać pomiędzy Talonem a xin'em jeśli chodzi o AD. Moim zdaniem nie kupuj jej na 11 lv kup sprawdzoną dobrą postać , pewnie za tydzień lub 2 będzie w dostępna do przetestowania i wtedy pograsz i zobaczysz czy warto ją kupić.

oficjalnelogo.png

Opublikowano

Jak dla mnie przy odpowiednik ogarnięciu może być zajebista. 4 dashe, 2 stuny i dodatkowy DMG z ulta. Ciekawa jest może ktoś odkryje w niej potencjał

35205.jpg

 

Drixu to sra w gacie, pisalem mu na pw jak chce solo niech zapoda swoja wioche i spenial...

 

33071.png

Opublikowano

Mylisz się ... skończyłem właśnie 5vs5 pierwszy raz widziałem kogoś kto tak napinał tą postacią 0_o masakra koleś staty 21/3/19 vs grali Riven , Nid , Olaf , Cait i Brand .... dosłownie sama ich zniszczyła ... chociaż gdyby nie jej pierdolone ksy ;D ....

oficjalnelogo.png

Opublikowano

Riven to postać podobna do talona, potrzebuje DMG aczkolwiek nie do autoataku a do skilli.

Na nich bazuje. Moim zdaniem jest OP. Kupowanie itemów podobnych do Frozen Malleta bardzo się opłaca. Troszkę DMG, a jednak coś daje, dużo hp, jesteś nie do rozwalenia.

Oczywiście bloodthirster też wskazany:)

aria-kinji-hidan-no-aria-23187036-1280-720_opt.jpg

 

 

Świat bywa okrutny.

Możemy tylko starać się na nim przeżyć.

Opublikowano (edytowane)

ja wczoraj widziałem riven pod offtanka i powiem wam że dmg ładny a do tego bardzo trudna do ubicia postać, według mnie narazie nie powinieneś jej kupować bo niedługo będzie w rotacji, wtedy sobie przetestujesz i sam zdecydujesz ^^

 

 

cho`gath jest mocną postacie, można budować go pod tanka, magetanka

singed też potrafi mocno wkurzyć

alistar to dobry tank, ma 2 cc i heala dla całego teamu, nawet jeśli zrobisz go pod ap jest trudny do zabicia bo ulti wzmacnia jego odporność na ataki na pare sekund

amumu itp.

jest bardzo dużo dobrych postaci tylko trzeba je ogarnąć

Edytowane przez wilku44
 
 

KOCHAM MPCFORUM

d89fc52f42cdca51.gif

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...