Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dlaczego minecraft mi sie tnie? na takim sprzecie 0.o


pomocykomputery

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa produktu

SAMSUNG NP-RV511-S01PL

Kod producenta

NP-RV511-S01PL

Procesor

Intel Core i3-380M

Taktowanie 2x2,53 GHz

 

FSB

1066 MHz

Cache L2

3MB

Chipset

Chipset Intel HM55

Pamięć RAM

8192MB

Typ pamięci

DDR3 1066Mhz

Ilość gniazd (zajęte /wolne)

2 / 0 SO-DIMM

Matryca

15,6" PODŚWIETLENIE LED HD

Rozdzielczość

1366x768 WXGA+ (16:9) HD

Rodzaj matrycy

Błyszczący

Karta graficzna

Nvidia GeForce 315 M

Pamięć

Pamięć 1024MB DDR3

Dysk twardy

500GB

Interfejs

S-ATA

Prędkość obrotowa

5400rpm

Napęd optyczny

Super Multi DVD+/-RW/RAM

Karta dźwiękowa

High Definition Audio

Głośniki

2 Wbudowane głośniki 1,5W x 2

Karta sieciowa przewodowa

10/100/1000 Ethernet

Karta sieciowa bezprzewodowa

54 Mbps802.11 b/g/n

Bluetooth

Tak v3,0 High Speed

Fax/ Modem

Nie

HDMI

Nie

Czytnik linii papilarnych Nie

USB 2.0

Tak

4x USB2.0

FireWire IEEE1394

Nie

Gniazda

1 x Microphone-in jack

1 x Headphone-out jack (S/PDIF)

1 x VGA port/Mini D-sub 15-pin forexternal monitor

3 x USB 2.0 ports

1 x RJ45 LAN Jack for LAN insert

System Windows 7 Home Premium 64 bit

Dodatkowe oprogramowanie

Adobe Acrobat Reader

Easy Battery Manager

Easy Display Manager

Easy Network Manager

Easy SpeedUp Manager

Samsung Magic Doctor

Samsung Support Center

Samsung Update Plus

Wymiary 381x 257 x 27,4 ~ 33 mm

Waga 2,5 kg

Akumulator Li-Ion 6-ogniwowa 4800mAh ok 2,5h

Gwarancja 24 miesiące door todoor

 

 

 

czy to mozliwe? lol

Opublikowano

@UP

 

Zapraszam do szkoły

1000 Mb = 1GB

 

Ma on 8 gb ramu -,-

 

 

Komp w miare dobry ustaw piorytet javy na high

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Opublikowano

Nie wiem czy to to, ale od 1.8 ja sam miewam duże lagi w MC i wydaje mi się, że to wina właśnie tej aktualizacji. Spróbuj zagrać na 1.7.3 chyba, że grasz na 1.7.3

QmxhY2tXaGl0RTEyMzQ1X19fZXV3X19fMTEyX19fTlVMTF9fXzNfX18xMDBfX19Qb2xhbmQucG5nX19fMTFfX18yX19fMDAwMDAwX19fc29sbw==.png
Opublikowano

@UP

 

Zapraszam do szkoły

1000 Mb = 1GB

 

Ma on 8 gb ramu -,-

 

 

Komp w miare dobry ustaw piorytet javy na high

A ja również do szkoły zapraszam :>

1024MB = 1GB

 

 

Tak BTW(do autora). mogłeś darować wklejanie tego "ilość gniazd ,bluetooth" ,bo to nie ma nic do rzeczy :>

beznickowiec.png

By Baksiu

Opublikowano

bardzo słaba karta graficzna

pamiętaj że w przypadku laptopów model 315 oznacza słabszy niż rzeczywisty pctowy 315(którego nie ma)

jest to więc odpowiednik... 9300, 9400GS lub co najwyżej 210GT...

Nie pograsz sobie płynnie na takiej karcie.

Pogódźcie się z tym - pamięć na grafice jest tak samo adekwatna do poziomu wydajności danej karty jak oceny w szkole do przyszłego zawodu.

:)
Opublikowano

To jest wina tego apdejta

 

Mi też strasznie zacina w 1.8.1 a w 1.7.3 szło wręcz pięknie

44088190874225011261.jpg

Minecraft

Metin 2

Team fortess 2

Battlefield Play 4 Free

Opublikowano

Jezu tego pana lepiej odrazu zbanowac

Pisze jakies double

Spami przeklenstwami

Chwali sie lub zali zrytym laptopem i ma jakies problemy

PZDR

Temat za slaba karta na MC

Opublikowano

Ja mam mega słaby komputer, nie będę wymieniał wszystkiego ale napisze tyle : Procek 1x 1.8ghz, karta graficzna ATI Radeon x1300 PRO 1 GB ramu. Minecraft 1.7.3 odziwo chodził mi bardzo płynnie bez żadnej zacinki, aczkolwiek już w 1.8 zaczyna powoli lagować. Minecraft po zmianie ustawień pójdzie na naprawde słabym komputerze, np. takim jak mój, i to bez lagów, ale widocznie wersja 1.8 jest troche zlagowana.

 

 

P.S. jak ktoś ma słabego kompa i mu strasznie laguje, to polecam na zmiane ustawień graficznych w ten sposób :

 

Graphisc : Fancy Render distance (bardzo dużo zmiejsza lagi) : Normal

Smooth Lighting : Off Performance : Balanced

3D Anaglyph : Off View Bobbing : Off

Gui Scale : Auto Advanced OpenGL : Off

mca.png
Opublikowano

Ok wiec tak, nie chciało mi sie all postów czytać więc wtrące swoje 3 grosze... ;D

- Zeskanuj antywirusem

- Ściągnij najnowszą jave dla WIN 7 jak nie ma to VISTA

- Ściagnij CCleaner i wyczyść sobie komputer ;D

- Tym samym programem co wyżej zeskanuj REJESTR

( - Wadliwe sterowniki o.O - Mało prawdopodobne i dziwne ale możliwe o.O )

Opublikowano

Nawiązując do wypowiedzi:

Pamięć

Pamięć 1024MB DDR3

To jest pamięć ram.

 

 

Btw.

Wstaw sobie do kompa 8gb ramu i taką kartę graficzną... i powodzenia Ci życzę przy odpalaniu...

"Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy" - Józef Piłsudski

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...