Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Masz Brata/siostrę W Domu ? Ten Poradnik Jest Dla Ciebie !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wielu z nas dzieli się komputerem z bratem , siostrą , mamą lub tatą . Ukrywaliście silkroad , a tu zonk , pojawia się on na pulpicie po jakimś czasie . Jest jednak sposób !

 

Potrzebne programy :

h ttp://download.chip.eu/pl/download_pl_87518.html

 

 

 

 

 

 

Obsługa QHW :

 

1.Instalujemy program .

2.Włączamy go.

3.Ciśniemy ctrl+alt+shift+q aby program się nam pokazał.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Objaśnienia QWH .

 

593702.jpg

 

1.Otwarcie programu przy starcie systemu.

2.Odradzam zaznaczania . Chroni wybranym hasłem program.

3.Zostawiamy . Blokuje komputer.

4.Język.

5.Używa przycisku START . Zastępuje alt+ctrl .

6.Ukrywa okno w tym przypadku przyciskiem H . Okno jest widoczne tylko w menedżerze urządzeń .

7.Pokazuje wszystkie ukryte okna .

8.Pokazuje / ukrywa QWH .

9.Wyłącza skróty.

 

 

 

Co i jak.

 

1.Otwieramy okienko z Silkroad .

2.Przyciskamy ctrl+alt+h ( zależy od ustawień )

3.Okno jest schowane.

 

Działa nie tylko w przypadku silkroad . Można także schowac Bota .

 

 

 

WAŻNE!!!

 

Jeżeli chcesz przywrócic okienko , powinieneś najpierw odznaczyc owe okno w QWH w zakładce Hidden Windows .

 

 

 

A teraz ukrywanie iBota w menadżerze urządzeń.

 

Poprostu zmieniamy nazwe z Ibot.exe na najlepiej svchost.exe .

edx33.exe na svchost.exe.

 

Mam nadzieje , że komuś sie przyda .

 

By SZEF

 

 

 

 

20358.gif
Opublikowano

Mam pytanie czy ukrywa proces w "Menedżer Zadań" czy jak większość tego typu programów tylko powoduje zniknięcie go z paska zadań ?

Opublikowano

Powoduje zniknięcie z paska . Napisałem , ze jezeli chcialbys ukryc proces , zmien nazwe z np ibot.exe na svchost.exe <-- najlepiej , mozesz zmienic na dowolną nazwe .

Czyli w menadzerze urzadzen bedzie zamiast ibot ---> svchost . Dlaczego svchost ? Nie bede tlumaczyl :)

20358.gif

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...