Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zacząć od 0, jaki serwer ->królestwo -> klasa postaci.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

gram w metina pare lat, ale ost. przestałem (jakieś pare mies. temu)

no więc zastanawiam się gdzie zacząć grać, jaki serwer (global), jaka postać, jaki serwer, jakie król.

Gdzieś gdzie jest duży wybór zakupu itemków, gdzie tanio sa yangi które mogę kupić oraz w miare tanie itemki :)

Gdzie gdzie jest fajna atmosfera... Chyba wiecie o co chodzi??

Lecą +se, proszę o pomoc.

Opublikowano

Polecam grac na

~PL-u Serwer Syriusz krolestwo Jinno

~Jest wiele sklepow w ktorych duzy wybron dobrych itemkow

~yangi po 15 zl na allegro

~ Fms sr z 20-29 do 300kk

~Ogolnie mili gracze i mysle ze ten serwer jest Okej

Powodzenia : ]

Pomogłem ,Daj Plusa ++

 

 

zakaz umieszczania linków do zewn. stron

Opublikowano

Wedlug mnie to nie ma wiekszej roznicy, bo... Na jednym serwie sa drozsze ku/kd itp i eq jest drozsze a na innym ku/kd itp jest tansze to i reszta eq jest tansza ? Przynajmniej mi sie tak wydaje ;)

Opublikowano

Polecam ostatni serwer, tam jest najwięcej graczy, miła atmosfera i jest z kim rywalizować bo przeważnie każdy tam zaczyna od 0. ;)



"Wyznacz Sobie taki cel, że gdybyś go osiągnął, to zwaliłby Cię z nóg."

The Secret



Pomogłem? Daj +

Opublikowano

Zagraj sobie na Grymuarze s6 własnie też znowu zaczalem grac na rybkach mozna zarobic jedna 3kk malze 60-70kk fms +9 ja kupilem za 150kk ale drozej chodzą najdrozsze ku to aura 50kk ogólnie fajna atmosfera spoko gracze zapraszam do Shinso

Rep

 

 

Opublikowano (edytowane)

Kolega na start wyprzeda mi yang na deimos lub monolit.

Na deimos mogę kupić konto 36lvl, bojowy koń, rib+9 sr6, lwia +9 kd 2x +3 2x M2 skill jakies itemki z hp za 20zł, bądź mogę kupić 1.5kkk na monolicie po takiej samej cenie gdzie zdołam za taką ilość yang kupić podobne eq tyle że z większym naciskiem na ofensywe zaś mniejszym na ofensywe. Np. zamiast lwiej tygrysia +7, zamiast riba, fms +6 sr 35

Ktora oferte wybrac? pomocy ;)

Edytowane przez bambii
Opublikowano

"Z większym naciskiem na ofensywe zaś mniejszym na ofensywe"

Rozjebało mnei to ;D

Polecam 1.5kkk... jeżeli Ci chce się robić misje konne ^^ (na pierwszym koncie nic nie ma.)

Za 1.5kkk zakup :

Buty,naszyj,branża 1k pż

Jakaś broń ,słaby fms +9 śr 10%+

Ebo +9

Tygre +9

Pięciokontna +7

Zelak +8

 

Ale na początek zakup wszystko oprócz broni. Tyle ile zostanie tyle wydasz na broń.Jak braknie ,łów rybki.

Jeżeli chcesz grać wp , to przyszykuj się na :

Od 1 do 64 będzie Ci odbierany każdy spot (nawet taki woj 54 lv z eq +4 Cie zjedzie...)

Nie masz myśleć co o pvp do 64( na 65 się zaczyna ,ale bardziej przy 4 skillach G )

Ale na + :

Nie musisz mieć pro eq do robienia dt

Rozbijanie metków to nie problem(duża zielona potka i jedziesz.)

Build polecany prze zemnie i wytłumacze go.

Ostrze - palec - strach - wir - rozpro

I mówię

Ostrze zawsze będzie pierwsze , główny skill sury WP

Palec przyda się na 54 . nupki będą leżały jak im z palca weźmiesz 3-4 k.

Strach da Ci zmniejszenie dmg (takie mini-błogo.)

Wir dmg

Rozpro do pvp się nada

Dlaczego nie zbrojka ? Zbrojka wedlug mnie to gówno.Da Ci te 50 czy tam ileś defa a tyle to mental z silnym na 10 wyciąga...

Exp :

1-10 wilki itp.

11-18 - zaprzy

19-30 dzikusy

31-35 silne ezo po jednej grupce bądź słabe ezo

36-54 v1 (tak , ale wtedy : coś na blok ciosu (jakaś zbrojka...), buffka po 30% , skille m5 wbijesz na 35 i wbijasz 54 w 2 tyg.)

55-75 v2.

Dalej to już nie chce mi się pytać.

W razie jakichkolwiek pytań pisz gg : 24574437

 

600 post. ; D

Przyjmuje zlecenia dot. web masterki.

while(!$success){
....try();
}

 

Opublikowano

Ja polecam Grymuar mam 40 lvl Bm-a i mam bardzo dobre eq

niby niektore drogie zeczy ale latwo się zarabia wbij na Grymuar Najlepiej na poczatek Body woja Albo Sura WP

zk4cgn.jpg
Opublikowano

Kolega na start wyprzeda mi yang na deimos lub monolit.

Na deimos mogę kupić konto 36lvl, bojowy koń, rib+9 sr6, lwia +9 kd 2x +3 2x M2 skill jakies itemki z hp za 20zł, bądź mogę kupić 1.5kkk na monolicie po takiej samej cenie gdzie zdołam za taką ilość yang kupić podobne eq tyle że z większym naciskiem na ofensywe zaś mniejszym na ofensywe. Np. zamiast lwiej tygrysia +7, zamiast riba, fms +6 sr 35

Ktora oferte wybrac? pomocy ;)

Eq już masz załatwione więc... Wbijaj Deimos Jinno :)

NU94p9A.gif


Wracam..


Opublikowano

Ja polecam Grymuar mam 40 lvl Bm-a i mam bardzo dobre eq

niby niektore drogie zeczy ale latwo się zarabia wbij na Grymuar Najlepiej na poczatek Body woja Albo Sura WP

 

 

Gdzie grasz jakie krolestwo napisz na pw ;p

Rep

 

 

Opublikowano (edytowane)

Teraz na Pl'u wszędzie jest tak samo na syriuszu trochę taniej bo to ostatni serwer , jeśli chodzi o atmosferę nigdy nie wiemy na jakich ludzi trafimy .

 

Jeśli chodzi o serwer ja gram na Eteor s15 jest dużo osób i eq o atmosferze ci nie powiem bo to zależy też od twojego stosunku do ludzi + na 15 nie jest tak drogo ;)

Edytowane przez TurboKolor
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...