Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Frakcje/Surv] [Dedyk] [NO-WL] Miners Wars


draculeq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Minecrafting.com.pl

 

Miners Wars

 

IP: 94.23.88.171

TS 3 IP serwera

 

Wszystko działa!

Brak problemów z Xp Orbs!!!

 

 

PVP - ON

Moby - ON

Potwory - ON

Best Fun - ON

Brak klasycznych cuboidów!

 

Obowiązują tylko "cuboidy" poszczególnych miast gildi!

 

Jeśli nie chcesz się wiązać z żadną gildią będzie to surwiwal

 

 

Najciekawsze pluginy:

 

- Vampires - Zostań wampirem!

- factions - zabezpieczanie terenu, dyplomacja

- stargate - każdy za automatyczną opłatą 20k $ może utworzyć swój portal.

- Anty Cheat'y - zasadniczo zmniejszona ilość działających cheatów co gwarantuje o wiele bardziej uczciwą grę.

 

 

Prowadzony jest nabór do administracji!!!

Wymagania:

 

 

Mod:

- MINIMUM 16 lat

- TS3 z mikro

- podstawowe komendy (jail, kiwiadmin)

- zdanie rozmowy kwalifikacyjnej

 

 

Nabór na Budowniczych do budowy świata w stylu fantasy/RPG (więcej info bezpośrednio u mnie)

 

Budowniczy:

- 18 lat

- TS3 z mikro

- Przedstawienie innych swoich prac

- Conajmniej 6 mies grania na multi

- Krótki test z komend WE (znam je lepiej niż 97% ludzi...)

+ Duże prawdopodobieństwo dostania admina na serwie z tą mapą!!! (zależy od wkładu pracy)

 

Kontakt:

- PW

- Mineaddict.com.pl

 

 

 

 

Jako że wiele osób lubi budować ładne budowle lub bawić się elektroniką dodano dodatkowy świat freebuild gdzie mogą budować tylko VIP'y i sVIP'y

 

SS'y

 

 

Chcesz umieścić tu swoją budowlę? Daj znać dla draculeq

Spawn:

20110918035740.png

Arena:

20110923205930.png

 

Zamki graczy:

20110923205400.png

 

20110923210209.png

 

 

 

 

 

ZAPRASZAM

Opublikowano

Całkiem Fajnie ale jednak nie polecam . Budowałem zamek ponad 2 dni i przyszedł mod wraz ze swoją gildia w diametowych zbrojach i mieczach (dawał im widziałem poza zamkiem) przyszedł na god mode pozabijał nas,okradł i zają zamek a jak powiedziałem mu ze na godzie jedzie dostałem bana za obrazę :] więc jednym słowem DNO

Opublikowano

Dokładnie Budowalem zamek 3 Dni a nagle Admin-Kruchy ze swoja gildią atakuje nas i rozwala zamek.

Dziwne jest to ,żę zabiłem 1 typa z jego gildi i Admin zabił mnie na Komende.

 

Sorki ale NIE POLECAM

mca.png

mca.png

mca.png POZDRO

mca.png

mca.png

Opublikowano

Całkiem, fajny oprócz że, Administrator Kruchy, daje diaxy pistony, itp wlasnej gildi Devils

Pozdrawiam byly Gracz, oraz byly czlonek gildi Davils Squner

Z Bogiem

Opublikowano

Mam pytanie to co Kruchy ma robić? Siedzieć w jako admin przez 6h i patrzeć co się dzieje? Nie dlatego gra w gildii. To że mamy diaxy to nie oznacza że sobie givujemy. To jedno. Drugim aspektem jest to że to serwer Wojny Gildii tak? Więc można zamki zająć. Jak masz za mało powera to tracisz zamek. Aha i jeszcze jedna sprawa nie chcecie aby Kruchy grał ? W porządku. Ale kto teraz opłaci serwa?

 

Pozdrawiam, Moskit.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...