Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy dobry Build ? 3/3   

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy dobry Build ? 3/3


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Zastanawiam się czy to nie jest dobry build na Warwicka 3/3 a oto on:

 

sdszt.jpg

 

Mam 26 lv.

 

Pozdrawiam proszę o szybką odpowiedz.

Opublikowano

Ten build ssie skoro nawet jak sie wbijesz to padasz na serie.

Lepiej sie ztankowac troche na poczatku a potem walic w szybkosc ataku.

sstwc.jpg

Opublikowano

Ten build ssie skoro nawet jak sie wbijesz to padasz na serie.

Lepiej sie ztankowac troche na poczatku a potem walic w szybkosc ataku.

 

Ztankować a potem szybkość ataku. I co, z 90 dmg zostanie ? Człowieku, nie ośmieszaj się.

 

/Topic\

 

Frozen mallet troszkę HP Ci da, więc ok, może tyle zostać, dokup zamiast tego gówna ze speedem ataku, bloodthirstera. Większy lifesteal, większy dmg.

aria-kinji-hidan-no-aria-23187036-1280-720_opt.jpg

 

 

Świat bywa okrutny.

Możemy tylko starać się na nim przeżyć.

Opublikowano

Matko boska ale shitowe itemy... madredow nie ma .. po co ci berserki? ^^ zeby szybciej atakowac? .. lepiej sorcki, po co sword of divine.. lepiej phantoma rofl

Opublikowano

akurat chcę zacząc grać ww i mam pytanko widze ze to na 3vs3 sie nie nadaje mógłby ktoś dać tu jakąś propozycje swoich itemów bo piszecie po 1 2 a fajnie by było jakby ktoś napisał 6 co po kolei zbierać może być taki troche na przetrwanie żebym dłużej sie trzymał nie tylko na dmg ;)

Opublikowano

Matko boska ale shitowe itemy... madredow nie ma .. po co ci berserki? ^^ zeby szybciej atakowac? .. lepiej sorcki, po co sword of divine.. lepiej phantoma rofl

Phantom na WW - Wtf?

 

@top

Doran Ring->Wits End->Merce/Tabi/Sorce->Sunfire->Bloodrazory->Tank itemsy.

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...