Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak cheatować w nfsw na dzień 15 września


Wilczurzyca

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Daje wam paczkę botów, które opisze i co dzięki nim możemy osiągnąć.

 

Na początku linki:

Down:

http://www.fileserve.com/file/k3Q78Kz/Paczuszka.rar

Scan:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=7b61b18865c79325567cb266b8ba9aa84977b6caf6b36af3bd0909c874aea411-1316106835

 

W paczce znajdują się:

-zBot (nowsza i starsza wersja) rozdzielczość 800x600 tylko poprawnie działa!,

-dzieło deerhuntera (najnowsze), czyli trainer o wielu zastosowaniach opisanych tutaj przez Madlive

http://www.mpcforum.pl/topic/445861-dh2005-trainer-8-wrzesnia-2011/

-livedown bot, prawie to samo co deerhuntera, jednak opisze co dzięki niemu zyskujemy za chwilę

-Pursuit Hack, to tak w razie czego, nie trzeba używać, jego opcje mają te dwa trainery powyżej.

 

Trainer Deerhuntera na 22 września:

 

Dl:

http://www.fileserve.com/file/whsgYaT/nfsw_trainer_v1_2_5.zip

 

Scan:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=0f6efc1cf32dee904c04c7fe87c7a397f10fde66da0adbc64df475cba3e0633a-1316757906

 

Sposoby zabawy z hackami:

 

1. Odpalamy grę, jedziemy do miejsca Meeting Place (a raczej się teleportujemy), uruchamiamy nfsw_trainer_v1_2_4.exe (czyli deerhuntera) i włączamy bypassa, następnie w nim opcje Pursuit loader i heat level 5 oraz można freeze time, a na koniec zBota (starsza wersja jest lepsza, chyba że macie wykupione boosty na exp i kase razem) i klikamy START. W ten sposób nasz samochodzik będzie automatycznie ścigany przez policje i będzie niby uciekał, tak co 10 sekund, zBot ma za zadanie powtarzać te operacje od nowa (czyli możemy zostawić kompa na cały dzień, odkrywa karty, klika Next, wybiera wyścig.

Jak to zrobić na filmiku tutaj:

http://www.youtube.com/watch?v=B00hJN6vMhU

 

2. Odpalamy, przed włączeniem gry livedown bota (ten jest lepszy w tym wypadku), lub deerhuntera i odpalamy opcje Heat level 5, Pursuit Loader, Tank Mode, Disable Spikes, 100 Durablity (pod żadnym pozorem nie odpalajcie wallhacka bo samochód zacznie wariować. Teraz możecie się ścigać z policją ile chcecie, nie tracicie osiągów, co za tym idzie nie musicie naprawiać samochodu, po drugie wszystkie samochody się od was odbijają jak piłeczki kauczukowe :), czyli gdy jedzie duży radiowóz to go wypychacie po prostu, a wy jedziecie dalej i dalej :)

 

3. Do zabawy nr 2, możemy również dołączyć jazdę np. Lamborgini, do tego uruchamiamy bota deerhuntera i ctrl+f5 w grze! Wchodzimy do garażu klikamy F1 (jeżeli chcemy lamborgini), wchodzimy w zmiane samochodu, najeżdżamy na ten, którym aktualnie jeździmy i mamy lamborgini, nic nie akceptujemy tylko wychodzimy i się bawimy :) Lamborgini i inne mają swoje osiągi, ale tylko my widzimy np. lamborgini, inni widzą przykładowe nasze eclipse gt z osiągami powyżej 600 :O, dlatego do wyścigów wieloosobowych się tego nie używa, wystarczy screen i banik.

 

Pozdrawiam ^^ Wszelakie pytania, prośby aktualizacji tematu, proszę wysyłać na gadu gadu (w profilu jest), bardzo rzadko przebywam na komputerze, a na gadu gadu wchodzę często, poprzez telefon czyt. na facebook'a też.

 

@UWAGA!, Za hacki w nfsie bardzo łatwo dostać bana, dlatego też najlepiej przy każdej zabawy włączać bypassa w bocie deerhuntera, jednak i to może nie wystarczyć, jeżeli przeholujemy naszą zabawą!

tlofbnowe2.jpg

Opublikowano

Super :) Testowałem pierwszy sposób i działa idealnie. Tylko trzeba dodać, że zBot działa tylko na rozdzielczości 800x600.

Plusik leci :D

Opublikowano

W pkt. 1 mały problem mam, bo gdy włącze nfs trainera bypassa heat 5lv i pursiut loadera to nadal mam opcje wieloosobowy, prywatny i dla jednego, a powinno byc tylko pursit....

Chyba was poyebało :D

Opublikowano

[quote name=MegaSut o.O' timestamp='1316250561' post='3188208]

W pkt. 1 mały problem mam, bo gdy włącze nfs trainera bypassa heat 5lv i pursiut loadera to nadal mam opcje wieloosobowy, prywatny i dla jednego, a powinno byc tylko pursit....

Najpierw włącz trainera, a potem grę, pojedź gdzie trzeba, odpal bypass, heat i loadera, wciśnij M i na jakikolwiek wyścig na mapie, po jednym takim odpalasz zbota i już sam będzie to robić. Czasami się to buguje, wtedy trzeba nawet od nowa grę odpalić, aż zadziała.

tlofbnowe2.jpg

Opublikowano

Jest jeden problem z drugim sposobem a mianowicie: Gdy chcę włączyć live down bota nic się nie dzieje bot się nie włącza ale... gdy zajrzałem do procesów Live down bot tam jest i wygląda tak jakby wszystko było ok lecz niestety nie działa. Jeśli ktoś zna odpowiedź na mój problem z botem proszę o pomoc :)

Opublikowano

Po aktualizacji już nie działa ani trainer ani ten pursuit hack ani ten live down. Wszystko EA już zblokowało i zabiera kase zamiast dodawac. Możecie wkleic aktualne hacki?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...