Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Skrypt]Głównie dla serwerów hamachi/EasyVPN/Dedyk - 2K10Sf


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam

[kieruje się tutaj do serwerów hamachi/easyvpn] Znacie to uczucie kiedy włączacie serwer logujecie sie i piszecie /etc/rc.d/netif ifconfig...

masz już tego dość? - Jeśli tak to ten skrypt rozwiąże twój problem!

[skrypt należy w 100% do mnie przywłaszczanie go sobie jest niedozwolone]

 

Na jakiej zasadzie działa skrypt ?

1.Logujecie się na serwer we freebsd

2.wpisujecie ./start

3.pojawia się:

1.Uruchom Serwer = uruchamia serwer na 1CH - wraz z etc/rc.d... [także ifconfig]

2.Uruchom Bazę = Uruchamia bazę danych czyli możemy wejść do FTP-Mysql ale nie możemy zalogować się na serwer

3.Sysinstall = To przydaje sie przy tworzeniu serwer i zmienianiu czegoś w [sysinstall]

4.Usuwanie Logów = Usuwa wszystkie zbedne logi an serwerze poprawiając wydajność

5.Wyjdz = Wychodzi do zwyklego Bsd# - Czyli do konsolki

 

Skrypt:

To jest ukryta treść, proszę

Uwaga Ważne!

Skrpyt jest napisany pod pliki serwerowe by Badar Jeśli chcesz przerobić skrypt musisz zmienić adres docelowy plików np:

linijka: /usr/serverfiles/game/db

zamieniacie na: /usr/twoja scieżka/db

i tak z każdą

Skrypt na plikach badar należy wrzucić do: /usr/serverfiles/ [tutaj musicie poszukać pliku start.sh i zamienić tekst :D ]

Skrypt podrzucony przez Qba_96 Wersja na dedyki:

To jest ukryta treść, proszę

Pamiętajcie tutaj też trzeba zmienić ścieżki docelowe!

Myślę ze skrypty się przydadzą pozdrawiam!

Liczę na -

i proszę o zdjęcie tych 10% ;]

Edytowane przez Zephyr33

ESTAVIA.PL

Opublikowano (edytowane)

Buahhahahahahahah

 

Załosne ;]

 

 

Taki skrypt to pare min pisania ...

 

 

@Edit

 

Pod dedyki? Przeciez

 

/etc/rc.d/netif restart blokuje porty ? WTF

Edytowane przez XiaO vS Divine
Opublikowano

O kurwa pod dedyki hahaha , czekamy na 1 kto to uzyje na dedyku :D

[TuT]Księgi U Nauczycieli.

http://www.mpcforum.pl/topic/458194-tutksiegi-u-nauczycieli/page__p__3264731#entry3264731

Opublikowano (edytowane)

ale z was idioci

Mój Cytat:

[kieruje się tutaj do serwerów hamachi/easyvpn]

A jak ktoś chce mieć pod dedyka to niech sobie usunie etc/rc.d...

macie takie problemy to idźcie do lekarza a nie wyzywajcie ....

Edytowane przez Zephyr33

ESTAVIA.PL

Opublikowano

Tsa wersja pod "dydyki" nioch nioch ! :P.

[TuT]Księgi U Nauczycieli.

http://www.mpcforum.pl/topic/458194-tutksiegi-u-nauczycieli/page__p__3264731#entry3264731

Opublikowano (edytowane)

Szału nie ma, ale narzekać też nie wolno .

 

Grunt, że Zephyr33 się stara, i jak widać robi małe kroczki w shellu : > .

 

Oby tak dalej userze, a w końcu zaczniesz pisać na prawdę profesjonalne skrypty =).

 

Gdybyś chciał jakiś porad w tym kierunku, to napisz na GG, ten talent warto rozwijać : > .

 

Pozdrawiam .

 

 

P.S : plusika zostawiłem =).

Edytowane przez Badar
Opublikowano

w końcu wyrozumiały użytkownik...

nie jak ta zgraja bachorów sami nie zrobią a krytykują innych :D

Dzięki Badar oczywiście za twoja wypowiedz dostaniesz + ;]

Ps. Tworzysz bardzo fajne pliki serwerowe

Zbieram - ;]

ESTAVIA.PL

Opublikowano

w końcu wyrozumiały użytkownik...

nie jak ta zgraja bachorów sami nie zrobią a krytykują innych :D

Dzięki Badar oczywiście za twoja wypowiedz dostaniesz + ;]

Ps. Tworzysz bardzo fajne pliki serwerowe

Zbieram - ;]

 

Przepraszam, wtedy już minusuję zamiast plusować ;F .

 

Nie jestem wyrozumiały, bardziej umiem docenić czyjeś starania jak i zauważyć "młody talent", oby tak dalej a staniesz się shell programistą =).

Opublikowano (edytowane)

Niby nic zajebistego, a jednak cieszy oko - plus.

 

@edit:

 

Ucz się dalej, w końcu będziesz tworzył coraz to lepsze skrypty.

Edytowane przez MetinModer

..............Lv. 71 UltimatePX Rycerski

18.png

Metin2.pl - UltimatePX body lv. 71.

Alvio.pl - UltimateXP - body 90.

Celestial - UltimateXP2 - body 142.

Tiveria.pl - UltimatePX - Body 69.

Metin2.sg - Perkourek2 - Mental 52.

 

Każda z ów postaci należy do mnie.

Opublikowano (edytowane)

;] dzięki

@edit niech kolejni idioci którzy tylko plusują ;] tez tak mogę zara najebie wam wszystkim minusów...

Edytowane przez Zephyr33

ESTAVIA.PL

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...