Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]Twoja trzecia dodatkowa karta sp- KURCZAK


papolak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Siema dziś pokaże wam jak zrobić dodatkową kartę sp Kurczaka:

k,NDU3OTE5NDIsNDc3OTgxNDE=,f,Chicken.jpg

Są trzy sposoby na zdobycie karty Kurczaka

1 SPOSÓB

 

Sposób pierwszy, jest troszkę tańszy, lecz wymaga trochę pracy i poziomu.

Aby zdobyć kartę kurczaka, wymagany jest Box z rajdu Króla Kurczaków.

 

Aby zrobić rajd potrzebne jest :

-Pieczęć rajdu Króla Kurczaków

-Karta Specjalisty Jajamaru lub Holly Mag

-Dobra drużyna składająca się, np. z : 12 Jajamaru i 2 Holly Magów

 

Po wygranym rajdzie otwieramy Box i możemy otrzymać Kartę Kurczaka.

 

2 SPOSÓB

 

Sposób o wiele łatwiejszy od 1, ale potrzebne będzie nam trochę złota.

 

Kupujemy Box'a od innego gracza i otwieramy go. Szanse są bardzo małe, wynoszą one od 5% do 25% w zależności od unikalności Boxa.

 

3 SPOSÓB

 

Kupujemy kartę od innego gracza. Cena wynosi : 0.5kk-1.5kk za kartę, 1kk-3.5kk za pudło na sp.

Edytowane przez papolak

Nie ma sygnatury, bo była brzydka :c

Opublikowano (edytowane)

Niema jak skopiować kropkę w kropkę Z Oficjalnego Forum Nostale?

 

Temat To 1 wielkie przestępstwo Gdyż Kopiowanie bez podania źródła,przekształcanie Dla własnych Korzyści jest Nie legalne.

 

Oraz bez Zgody Autora.

Edytowane przez Vipus

All%20World.png

 

ლ(ಠ益ಠლ) -Nie Rozumiem Jak Można Tak Spamować

 

Life Is ,So Good;]

Proszę o -

Opublikowano

Mam takie pytanie z kąd wziąłeś to sdjecie kurczaka? I mam też 1 zastrzeżenie gdyz to jest oczywiste ze np. z boxa zwykłego sa mniejsze szanse nisz z boxa lidera to jak mozesz pisać ze 5 %z każdego(tak przynajmniej to zrozumiałem)

dobrytom.jpg
Opublikowano

@Vipus Jak chcesz sobie nabić posty to nie tutaj. Znajdź sobie inne forum i tam nabijaj. Napisałeś to w każdym moim tutorialu które napisałem sam.

Nie ma sygnatury, bo była brzydka :c

Opublikowano (edytowane)

ddd

Edytowane przez Lord Makin

Co ci szkodzi daj " - " to nic nie kosztuje :)

99nos

nick: Mysticer

LvL: 55

Job: 49

wiedzminh.png

×
×
  • Dodaj nową pozycję...