Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[FB][RP][S][24/7][No-premium]Serwery-Craftgame Otwarty! 60 slotów!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Informacje o serwerze:

 

Typ Serwera: Free-Build, Role-Play, Survival

Ilość światów: 5

Nether: Włączony

Whitelist: wyłączona

PREMIUM: Można grać bez

Zwierzęta: Free-build: Wyłączone Role-Play: włączone, Survival: włączone

Potwory: Free-Build: wyłączone Role-Play: włączone Survival: włączone

PVP: Free-build: wyłączone Role-Play: poza miastem włączone Survival: włączone

Serwer Otwarty: 24/7

Ilosc Slotów: 60

Wersja serwera: 1.8.1

IP: 188.165.199.208:15424

 

 

 

 

Specyfikacja serwera:

 

Procesor: Intel® Xeon® CPU W3520 4x 2x 2.66+ GHz

Dysk: 60TB SATA III

Pamięć ram: 2048 MB

Łącze: 100 mbit nielimitowane

 

Pluginy:

 

AutoSave, BigBrother, CommandBook, Craftbook, Ichat, Iconomy, IconomyChestShop, KiwiAdmin, LWC, MagicCarpet, MinecraftViewer, MultiVerse, NoCheat, Permissions, PlayerStatusSings, SignColours0.3, Warpz0r, WorldEdit, Worldguard, AuthMe, Cleaner i SimpleReserve.

 

 

 

 

UWAGA!

 

Na serwerze jest kilka trybów, takich jak:

 

- Free-Build

- Role-Play

- Survival

 

 

 

 

Administracja:

 

Sqn - Zalozyciel

Ghost - Head Admin

tomoxsx - Zastepca Head Admina

 

FORUM NA SERWIE PODAMY!

 

Posiadamy własny serwer team speak 3 IP: ts63.net-speak.pl:3370

 

Zapraszam serdecznie na sieć

 

UWAGA!

Mozliwosc wygrania vipa/przedmiotow itd

 

 

Edytowane przez Tomoxss
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Siemka, grałem troszkę mam działkę. Już część zbudowanego domu wszystko fajnie, tylko jak wczoraj grałem coś mnie rozłączyło i jak chce wejść na serwer to pisze że nie jestem na białej liście także proszę o dodanie.

 

Makin

Opublikowano

Ten serwer to poprostu coś superowego...!!!

Jednak wczoraj wieczorem i dzisiaj nie mogę na niego wejść!! Wy też tak macie??? Czemu tak mam???

PLIS odpiszcie ...

×
×
  • Dodaj nową pozycję...