Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Montage] Filmik na YT (oceniajcie i komentujcie!)


expnob

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich użytkowników........

Chciał bym wam przedstawić Let's Play (oczywiście bez hacków i modów)

Chciał bym was prosić o komenty i oceny:D

 

Na jakiej mapce/planszy zrobic kolejny GamePlay??

 

Wysyłajcie filmik znajomym:D

 

 

///Jak chcesz pokazać filmik to daj link do filmu a nie do kanału wink.gif

~Lenart

Opublikowano

Najbardzie wkurw** mnie to brzęczenie..

Nie podoba mi się ..

Ale jesteście nowymi graczami a więc jest dobrze jak na początek ,,:)

Mówcie troche wyraźniej:)

Mapa Short fuse dość ciekawa :) i SnD albo Eli pRo bym prosił :)

Opublikowano

po 1.

Wypierdol ten szum i mów głośniej albo wyraźniej

po 2.

to nie gameplay tylko let's play

przykład GP masz tutaj.

http://www.youtube.com/watch?v=2V1jjLmTzro

film bez żadnego komentarza, muzyki, itp. po prostu pokaz dzieła twórców.

przykład Let's Play masz tutaj

http://www.youtube.com/watch?v=9vJhzq_xKUk

czyli pokaz rozgrywki z jakimś tam komentarzem.

 

a tak przy okazji polecam na mój kanał ;D

 

Oba filmiki są mojego autorstwa, kopiowanie, powielanie itp. bez mojej zgody jest zabronione.

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Następnym razem koniecznie usuń te szumy, wtedy będzie dobrze.

Next zrób na Hallow Ravine lub Gray Hammer.

Opublikowano

Jeśli chodzi o to brzęczenie to już mamy przyczynę (piszczy u kolegi w laptopie na wbudowanym mikrofonie:/ jutro kupi nowy osobny o będzie git:D )

Opublikowano

Jeśli chcecie kiedyś nagrywać profeske o combat arms polecam przerabiac filmiki zwolnienia fajna muzyczka...Na mikro gadac bd ale zamiast tego potem włączysz muzyczke bo tak was słuchac to odwraca nieco uwage od waszej gry czego chyba nie chcecie :)

Róbta co chcecta ale dla mnie lepiej z muzyczka ;D

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

nie ma co szastać mięsem. :P

Nowi są i wszystkiego jeszcze nie wiedzą

Trochę wyrozumiałości.

Jak na początek to sobie dobrze radzą ; xD

Opublikowano

Dzięki:D

 

A jeśli chodzi o to że

Tak sie nie strzela z giety !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

To jak sie z niej strzela??

Bo chciał bym wiedzieć:D

Opublikowano

Z Giety strzela się pojedyńczo ..

Klik za klikiem ..

Bo ona ma dużego recoila ..

Jedynie napierdalaj nią na bliskich starciach cały czas klikając mysz

 

Strzelam przeważnie tak jak mówisz ale nie wiem dlaczego nie tutaj:/....

 

 

Ps. Następny odcinek odbył się także na sector25 ale... następny będzie na Waverider bo oczywiście trzeba obeznac każdą mapke:D

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

/Double Post wleci warn ^.-

U was sie tez ten filmik tak zacina czy tylko u mnie? Ft 1 rundy to nudaa jakbys nagrywał 16 runde + z kolegami to może cos by z tego było ^.-

Niewiem Jak tak grac chcecie to lepiej Desert Thunder w 1 filmiku wam sie zmiesci jak ogarniacie.

 

Prawie choć mi sie wydaje że miałem podobnie i dostałem warna ale cos w status wejśc nie moge.

No ale ty tu rządzisz.

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Szczerze mówiąc takie sobie, pierwszego nie chciało mi się do końca oglądać, a po zatym gracie na normalu.

Spróbujcie nakręcić jak przechodzicie np. Desert Thunder lub Desert Fox.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...