Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak łatwo i skutecznie zarobić.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam. Dziś gdy brakowało mi kasy przypomniałem sobie pewny sposób na zarobek. Chciałbym się nim podzielić z wami. Z góry zakładam, że trzeba mieć dużo szczęścia !

 

 

Opiszę to teraz krok po kroku co trzeba zrobić.

 

1. Tworzymy adres e-mail np. na onecie

77577922620176393179.gif

 

2. Tworzymy nowe konto na metinie.

67529369999472934405.gif

 

3.Wybieramy czy chcemy zarabiać wolniej czy szybciej, uczciwiej czy nie. Jeżeli wolimy szybciej i nieuczciwie ściągamy kamer moda z

To jest ukryta treść, proszę

91622207296565466823.gif

 

4.Tworzymy nową postać w obojętnie jakim królestwie. Polecam szamana, bo może być wachlarz z bonem do inteligencji.

86312519893031398961.gif

 

5.Robimy misję na 1 lvl. czyli:

 

-Otwieramy zwój w lewym górnym rogu

96864662925315201314.gif

-idziemy do strażnika miejskiego

-idziemy do strażnika wsi

-idziemy do handlarki różności

-idziemy z powrotem do strażnika wsi.

 

6. Przy odrobinie szczęścia dropnie nam biżuteria z jakimś bonem (np. naszyjnik 2k pż kolce 15 miecze czy bransoleta 10 przeszywa. )

 

7. Jeżeli nic z tego to robimy nowe konta. Można je robić na ten sam adres e-mail

 

Do modów :

Można liczyć na zdjęcie chociaż 5% :rolleyes:

Edytowane przez CrazyBoom

Może kiedyś będzie ;p


Opublikowano

Jeszcze mała rada. Polecam robić szamana, bo może trafić się bon do inta w wachlarzu :)

Może kiedyś będzie ;p


Opublikowano (edytowane)

co za róznica czy pobierzemy kamer moda?

 

no i jak zrobimy ta misje to dostajemy drewniane kolce wiec jak bonus do inta/

 

zro bilem 4 postacie i zadnego bona. trza miec sporo cierpliwosci i szczescia ;/

Edytowane przez PanZycia
Opublikowano

co za róznica czy pobierzemy kamer moda?

 

no i jak zrobimy ta misje to dostajemy drewniane kolce wiec jak bonus do inta/

 

zro bilem 4 postacie i zadnego bona. trza miec sporo cierpliwosci i szczescia ;/

 

Po 1 dostajesz albo kolce albo bransolete albo naszyjnik

Po 2 Bon do inta w wachlarzu na start !

Po 3 Po 4 postaciach nie spodziewaj się kij wie czego. Trzeba troszkę czasu poświęcić to głownie poradnik dla takich, których okradli i zaczynają od 0.

Może kiedyś będzie ;p


Opublikowano

zgadzam sie z UP.

I co za roznica czy mamy kamer mod'a czy nie ? :P nie daje plusika ani minusika, mam nadzieje ze mnie rozumiesz

Opublikowano

taka róznica iż włączamy sobie speeda na f6 ;)

tut taki sobie kolega kiedys robil caly czas szamana zeby trafic wachlarz z intem ;P

1378747514-U216092.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...