Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem[ Handel PL2


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Hey !

yyy...

powiem tak nie wiem co się dzieje na handlu PL2 ale nie da się postawić nic ! postawiłem 80kk na irka i nic nie zabrało mi hajsu i nie przebiło gościa myślałem o co kaman ? patrze jest prober86 ( bot Handlowy ) na powielaczu osłony pyknołem se 5 kk a tu nic ! nie przebiło go ani nie zabrało hajsu i WTF ?? zobaczcie sami... jest jakaś blokada na Handel czy co ? ci co zdążyli postawić to mają farta... bo sie przebić nie da ^^

 

 

Edit: jak jakiś modek mógłby poprawić w Temacie [Problem"[" to bym był bardzo wdzięczny... bo pisałem na biegu i tak wyszło... ;d

Edytowane przez MonsterWarriorX
Opublikowano (edytowane)

pl1 również.Wydaje mi się że coś na handel wprowadzają

 

Jeśli tak to może wkońcu doczekamy się designów na PD i poważke do Vegi na handel :D

 

@Edit: Oto info z oficjalnego forum DO zerżnięte :P

Witajcie Kosmiczni Piloci.

 

Problem dotyczący rakiet PLD-8 pojawił się w grze dziś rano i dotyczył sytuacji, gdy znalezione zostały przez P.E.T. w/w rakiety.

W takim przypadku podwajała się ilość rakiet PLD-8, która była zebrana dotychczas.

 

Powyższy błąd spowodował, że wielu użytkowników pozyskało ogromne ilości rakiet PLD-8, które mieli możliwość sprzedać, aby uzyskać kredyty.

 

Z powodu tego obecnie blokujemy:

 

- Sprzedaż jakiegokolwiek typu amunicji

- System handlu

- System podatków w klanie

 

W/w funkcje będą nieaktywne w nocy, podczas gdy my zajmiemy się przygotowaniem do usunięcia rakiet PLD-8 tym użytkownikom, którzy uzyskali je na skutek błędu, oraz usunięciem kredytów, które użytkownicy uzyskali poprzez sprzedaż rakiet uzyskanych w skutek tegoż błędu.

 

Zdajemy sobie sprawę, że to nie będzie łatwa noc dla Was, jednakże jesteśmy zmuszeni do podjęcia tych środków, aby zapewnić, że:

 

- użytkownicy nie będą wykorzystywać tego problemu

- jakiekolwiek kredyty zyskane na skutek tego błędu nie będą rozprzestrzeniane poprzez system podatkowy klanów.

 

Będziemy pracować w ciągu nocy, by ukończyć niezbędny skrypt, a następnie uruchomimy go jutro rano, aby jak najszybciej odblokować w/w funkcje.

 

Pozdrawiamy,

Wasza Ekipa DarkOrbit

Edytowane przez kombass

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Opublikowano

nie tylko z tego problemu pet który zbierał skrzynki potrafił zebrać 16 bilionów kredek.. oraz 1mln urki przez noc..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...