Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co może spowalniać moje łącze?


GotykPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Ostatnio mój internet muli niemiłosiernie!! nie mogę zagrać w żadne MMORPG Bo są takie lagi że idzie się popłakać. Proszę o sugestie co może spowalniać moje łącze:)

Zbieram minusy!! Jeśli pomogłem daj -! Jeśli nie pomogłem daj -!!

Opublikowano

Wirusy na PC .

Miałem tak kiedyś,że strony lądowały mi się po 5 minut a gry internetowe po połączeniu od razu wylogowywały mnie .

Walnij formata i po problemie.Jak dla mnie to to pomogło .

9368_gold.png

Opublikowano

masz wyłączone nie potrzebne programy typu GG, skype przy włączaniu gry? jeżeli nie, to, to. Także może być, to spowodowane "kradnięciem" łącza od kogoś innego. Nie koniecznie opcej osoby, ale wiesz ;). Już nie pytam czy masz zabezpieczone łącze.

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Ja miałem tydzień temu formata... a pozatym skanuje arcavirem i tylko 1 trojana wykrył. Przecież nie będe robił formata co 2 dni...

Zbieram minusy!! Jeśli pomogłem daj -! Jeśli nie pomogłem daj -!!

Opublikowano

Operator twojego internetu ma problemy techniczne. Mi się, to często zdarza dlatego poczekaj ;P. Możesz nawet wcale nie mieć neta na 1 dzień :unsure:

Opublikowano

ale ja tak już mam od formata :/ Bez przesady.

 

@Edit

 

Przed formatem też to chyba było z miech.

 

@Edit x2

 

 

Czyszczę CCleanerem Advance System Care i nic nie daje;/

Zbieram minusy!! Jeśli pomogłem daj -! Jeśli nie pomogłem daj -!!

Opublikowano

moze masz mala obudowe do komputera i ci sie kurczy procek ....

 

 

Specjalistą nie jestem ale sprobuj grac w sp

 

 

ew. combofix / ccleaner / scan!

 

madafaka! dzi%ko (to nie ma byc obrazliwe)

 

 

moze ktos jeszcze korzysta z twojego neta , net osiedlowy albo rodzinka :)

Opublikowano

Mam Lapka. Mieszkam na odludziu...

 

 

nie rozumiem madafaki Dziwki ponieważ jestem Synkiem i tego combofix też nie kapuje. Więc jakbyś mógł pisz po ludzku a nie po pokemońsku..

 

 

@Edit

 

sp?? co to?

Zbieram minusy!! Jeśli pomogłem daj -! Jeśli nie pomogłem daj -!!

Opublikowano

Jeżeli masz Wi-Fi to sprawdź czy jest zakodowane. A podaj model laptopa.(może to nie wina neta)

"Więcej czytam niż pisze"

 

x070x = 0 poczucia humoru.

 

 

2chxdoj.jpg

Sygna by Me

 

Opublikowano

ALE NIGDY MI SIĘ TAK NIE ROBIło!! Laptop to Dell Vostro A860. gdzieś 3-4 lata

Zbieram minusy!! Jeśli pomogłem daj -! Jeśli nie pomogłem daj -!!

Gość malutki688
Opublikowano

zadzwon do operatora neta, moze to ich wina...

masz dobrze skonfigurowany router?

Opublikowano

NIE MAM ROUTERAAAA!!! Cheatek Trochę pomogło ale nie aż tak;/

Zbieram minusy!! Jeśli pomogłem daj -! Jeśli nie pomogłem daj -!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...