Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W tym temacie możemy chwalić się tym jak bardzo rozległe wioski znaleźliśmy. (Ich wielkość jest losowa)

 

Ja znalazłem taką:

 

20110910134042.png

 

 

Możecie to uznać za zbędny temat. Ale czasami trafiają się bardzo duże wioski :D

graphic.png

Opublikowano (edytowane)

yyyy....

Nie rozumiem tematu :(

Wioski będą na 1.8

Chyba jeszcze nie ma :)

Opisz czy to mod :)

Ponoć ma być 12 września :)

Edytowane przez Natives

Zbieram +

(Użytkownik Działu MINECRAFT i Rzadko NK )

Opublikowano

Daj ktoś save mapy gdzie znaleźliście wioskę ( i kordy na nią jakieś) :D

Jak pomogłem to daj "lajka".

 

To nie boli,a mnie motywuje do pomocy

:)

 

 

mca.png

 

mca.png

 

mca.png

Opublikowano (edytowane)

Ja dam moją wioskę :)

ZNaleziona na pustyni. Rozległa. Fajnie bo uliczki są z gravelu a gdy nocą szedłem piękne światło wychodziło przez szyby. Oczekiwałem większego wrażenia. Są śmietniki z lawy. Piecyki (puste :( ) też, studnia wieża strażnicza, dużo farm zboża. :)

PS. Nie wiem czy wiedzieliście ale jak macie miec PPM się bronicie :) nikt was nie zaatakuje

 

SS:

 

20110910151904.png

 

Edytowane przez KubereK

............

Opublikowano

Ja nie znalazłem wioski NPC, ale za to gdy kopałem znalazłem "opuszczoną kopalnie" oraz edermana czy jak mu tam :D

41277979.png

Opublikowano (edytowane)

2x up

nie prościej seed ? poszukaj sobie na minecraft wiki co to seed

Edytowane przez TheMrKarolus
GPU: MSI GeForce GTX 1070 GAMING X CPU: Intel Core i5-6600K Mobo: Asus Z170 PRO GAMING RAM: Corsair Vengeance LED, DDR4, 2x8GB, 3000MHz, CL15 PSU: Corsair RM550X Cooler: be quiet! Dark Rock 3 Case: PHANTEKS Eclipse P400S SSD: Samsung 840 EVO 250GB HDD: Western Digital Red 3TB Audio card: Creative Sound Blaster ZxR 

Monitor: Benq Zowie XL2411 144Hz Keyboard: Razer BlackWidow Chroma Mouse: SteelSeries Rival 300 Mousepad: SteelSeries QcK+ Headset: HyperX Cloud Black 

Opublikowano

nie ma npc

wioski sa losowe

ja znalazlem 2x

1:

1 domek

1 wieza

studnia

farma

 

2:

3 domki

1 wieza

studnia

2farmy

6rlpEiq.gif

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...