Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Mozliwe Ze dostane bana za fb, mam konto z fb na tym samym emailu co main chara.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam konto 65 lvl na 1 meilu, i mam konto 31 lvl na 2 mejlu . czy sa szanse ze dostane bana za fishbota? na tego 65. ??? Dodam ze nie bede przezucal tam tych malzy.

Opublikowano

Tak sa szanse. Ogolnie radze ci nie grac na botach ani hackach kazdy mowi ze niewykrywalne itd. .... . A potem sie bany sypia. Ich nie interesuje czy sa powiazania tylko IP.

Opublikowano

Tak sa szanse. Ogolnie radze ci nie grac na botach ani hackach kazdy mowi ze niewykrywalne itd. .... . A potem sie bany sypia. Ich nie interesuje czy sa powiazania tylko IP.

A jak IP jest zmienne to co?Własnie adresy meilowe sa istotne ale to w powaznych wykroczeniach,w sumie to albo ktos doniesie albo GM przypadkiem trafi na delikwenta.

Opublikowano

Jak nie wiecie to nie odzywajcie się ..

Po IP nie mogą dojść ,bo nie mają takiego prawa.. i dostępu.

Mogą zbanować tylko po tym samym mejlu bądź powiązaniach np. handlu (czyli np. przerzucanie kasy ,malzy ,rybek na główną postać).

 

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyk.pl

Opublikowano

Jak nie wiecie to nie odzywajcie się ..

Po IP nie mogą dojść ,bo nie mają takiego prawa.. i dostępu.

Mogą zbanować tylko po tym samym mejlu bądź powiązaniach np. handlu (czyli np. przerzucanie kasy ,malzy ,rybek na główną postać).

 

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyk.pl

Święta prawda.

Mogą po handlu, po przerzucie i po mailu banować.

Najlepiej do Fb zrób drugie noob konto z innym emailem.

Opublikowano

Nie powinneś dostać bo są na oddzielnych e-mailach

a tak jak UP po IP nie mają prawa i nie dojdą

4111494900_1315253429_thumb.jpg

 

Mental 80 lvl S12 OFF

WP 76 lvl S15 ONN

Mental 70 lvl S15 ONN :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...